Witam,
Obrabiasz fotkę, w tym ustawiasz/dopasowujesz Control Pointy i zapisujesz obrobione zdjęcie w pełnej rozdzielczości. Później, w następnym kroku zmniejszasz zdjęcie Size/Resolution, podostrzasz jeśli trzeba i zapisujesz. To przecież bez problemów daje się zrobić w CNX2.
Pozdrawiam, QuadMan
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami