Od pewnego czasu zastanawiam sie nad kupnem i nauka grania na tym instrumencie. Idzie zima i dlugie wieczory a z czasem cos trzeba robic. Nie wiem czy istotne jest co bedzie grane, siedzi mi w glowie kilka melodii i tekstow. Poezja spiewana, w moim wykonaniu, moze byc niezly kabaret
Moze sa znawcy i doradza mi jakie pudlo bedzie dla poczatkujacego najlepsze.
Mysle, ze akustyczny to jest to czego szukam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami