Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Ksw 14

  1. #61
    aRice
    Gość

    Domyślnie

    Hymn był....zapowiedzią tego co było póżniej .MAŁO EFEKTOWY I KRÓTKI tak jak cała walka

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Teraz będą spekulacje kto następny Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a

    Mirko "Cro Cop" Filipović przecież już dawno zakończył karierę...
    NIKON FX | PENTAX DX

  3. #63

    Domyślnie

    Właśnie obejrzałem. Jejku, ale Pudzian jest teraz "chudy" Jak przewracał Esch'a, to miałem dziwne wrażenie, że oglądam zawody strongmana

    EDIT: Wikipedia jednak ma moc. Punkty Pudziana i Asch'a już zaktualizowane w wielu językach
    Ostatnio edytowane przez KaeF ; 19-09-2010 o 03:40
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta

    ale pomijając elementy cyrkowe (walki celebrytów i pudziana) to gala naprawde bardzo dobra
    Zgadzam się, całkiem dobra gala - pomijając superfighty, które można potraktować jako dodatkowe wystepy rozrywkowe. Czyli Pudzian ma kontrakt na jeszcze jedną walkę z KSW? Następna gala w lutym, więc może po drodze wystąpi jeszcze w Stanach.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  5. #65
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukaszzz Zobacz posta
    Mirko "Cro Cop" Filipović przecież już dawno zakończył karierę...
    A 25 września na UFC 119 zmierzy sie z Frank'iem Mir'em.

  6. #66

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    A 25 września na UFC 119 zmierzy sie z Frank'iem Mir'em.
    Widocznie kasy mało skoro wraca... ostatnio nie miał formy. Ale i tak jestem jego fanem.
    NIKON FX | PENTAX DX

  8. #68

    Domyślnie

    "dobra gala w sumie"

    A owszem, ciekawie bylo technicznie, choc brakowalo mi taktyki Crocopa.
    Gdyby tak czesc jego doswiadczenia i umiejetnosci przeniesc na Mariusza...


    "szkoda mi amerykanina...takie pocieszne chłopisko"

    Ta, poniekad. Muzyczka tez fajnie wyluzowana byla, ale jadnoczesnie
    nalezelo mu sie za babę (majac oczywiscie na uwadze aspekt sportowy)
    i tu "napędzani silnikami" spisal sie bardzo dobrze.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •