łooo, jaki hymn taka walkaNie no Pudzian walczył z workiem treningowym. Esch był zupełnie bez formy. Widać, że dobre lata ma dawno za sobą.
Szukaj
łooo, jaki hymn taka walkaNie no Pudzian walczył z workiem treningowym. Esch był zupełnie bez formy. Widać, że dobre lata ma dawno za sobą.
staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek
Teraz będą spekulacje kto następnyProponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a
![]()
no niedowiarki co Pudziana na straty spisywalizobaczycie jeszcze Pudziana na szczycie i wtedy będziecie sobie w brode pluli
![]()
![]()
Myślicie, że Pudzian będzie chciał wyrównać rachunki z Silvią?
www.hydroaw.pl Nikon D90
Skontaktuj się z nami