Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 68

Wątek: Ksw 14

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    łooo, jaki hymn taka walka Nie no Pudzian walczył z workiem treningowym. Esch był zupełnie bez formy. Widać, że dobre lata ma dawno za sobą.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  2. #2
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    Teraz będą spekulacje kto następny Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Teraz będą spekulacje kto następny Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a
    Nie sądzę, aby to zwycięstwo otworzyło mu drzwi do walki z Crocopem czy Lesnarem. Najpierw musi wygrać z solidnym zawodnikem ze środka stawki.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  4. #4
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d_an Zobacz posta
    Nie sądzę, aby to zwycięstwo otworzyło mu drzwi do walki z Crocopem czy Lesnarem. Najpierw musi wygrać z solidnym zawodnikem ze środka stawki.
    Wiem, żartuje sobie
    Walka taka pewnie była by jeszcze krótsza niż ta dzisiaj

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Teraz będą spekulacje kto następny Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a

    Mirko "Cro Cop" Filipović przecież już dawno zakończył karierę...
    NIKON FX | PENTAX DX

  6. #6
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukaszzz Zobacz posta
    Mirko "Cro Cop" Filipović przecież już dawno zakończył karierę...
    A 25 września na UFC 119 zmierzy sie z Frank'iem Mir'em.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    A 25 września na UFC 119 zmierzy sie z Frank'iem Mir'em.
    Widocznie kasy mało skoro wraca... ostatnio nie miał formy. Ale i tak jestem jego fanem.
    NIKON FX | PENTAX DX

  8. #8

    Domyślnie

    no niedowiarki co Pudziana na straty spisywali zobaczycie jeszcze Pudziana na szczycie i wtedy będziecie sobie w brode pluli

  9. #9

    Domyślnie

    Myślicie, że Pudzian będzie chciał wyrównać rachunki z Silvią?
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  10. #10

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •