Hymn był....zapowiedzią tego co było póżniej .MAŁO EFEKTOWY I KRÓTKI tak jak cała walka
Szukaj
Hymn był....zapowiedzią tego co było póżniej .MAŁO EFEKTOWY I KRÓTKI tak jak cała walka
Właśnie obejrzałem. Jejku, ale Pudzian jest teraz "chudy"Jak przewracał Esch'a, to miałem dziwne wrażenie, że oglądam zawody strongmana
EDIT: Wikipedia jednak ma moc. Punkty Pudziana i Asch'a już zaktualizowane w wielu językach![]()
Ostatnio edytowane przez KaeF ; 19-09-2010 o 03:40
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek
był bardzo pewny siebie przed walką
http://www.youtube.com/watch?v=0J6kR...eature=related
"dobra gala w sumie"
A owszem, ciekawie bylo technicznie, choc brakowalo mi taktyki Crocopa.
Gdyby tak czesc jego doswiadczenia i umiejetnosci przeniesc na Mariusza...
"szkoda mi amerykanina...takie pocieszne chłopisko"
Ta, poniekad. Muzyczka tez fajnie wyluzowana byla, ale jadnoczesnie
nalezelo mu sie za babę (majac oczywiscie na uwadze aspekt sportowy)
i tu "napędzani silnikami" spisal sie bardzo dobrze.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami