Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 68

Wątek: Ksw 14

  1. #51

    Domyślnie

    łooo, jaki hymn taka walka Nie no Pudzian walczył z workiem treningowym. Esch był zupełnie bez formy. Widać, że dobre lata ma dawno za sobą.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  2. #52
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 303

    Domyślnie

    Teraz będą spekulacje kto następny Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Teraz będą spekulacje kto następny Proponuje Bonjasky'ego, Crocop'a lub Lesnar'a
    Nie sądzę, aby to zwycięstwo otworzyło mu drzwi do walki z Crocopem czy Lesnarem. Najpierw musi wygrać z solidnym zawodnikem ze środka stawki.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  4. #54

    Domyślnie

    no niedowiarki co Pudziana na straty spisywali zobaczycie jeszcze Pudziana na szczycie i wtedy będziecie sobie w brode pluli

  5. #55
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d_an Zobacz posta
    Nie sądzę, aby to zwycięstwo otworzyło mu drzwi do walki z Crocopem czy Lesnarem. Najpierw musi wygrać z solidnym zawodnikem ze środka stawki.
    Wiem, żartuje sobie
    Walka taka pewnie była by jeszcze krótsza niż ta dzisiaj

  6. #56

    Domyślnie

    Myślicie, że Pudzian będzie chciał wyrównać rachunki z Silvią?
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  7. #57

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek s Zobacz posta
    Myślicie, że Pudzian będzie chciał wyrównać rachunki z Silvią?
    myśle że tak, bo tak jak Pudzian nielubi przegrywać to chyba nikt na świecie

  9. #59

    Domyślnie

    esch zadal na poczatku 2 niezle lewe proste - oba przeszly przez garde pudziana jak przez sito. normalnie by za nimi poszedl, dokladajac swoj nokautujacy prawy i by bylo po mariuszu. no i butterbean sie chyba zorientowal, ze nie moze przesadzac - mz. celowo sie wstrzymal. dlaczego? bo stracilby na tym mnostwo kasy. esch jest organizatorem gali moosin, na ktorej mariusz bedzie walczyl dzieki temu, ze wygral. z reszta nieraz sie wczesniej wypowiadal, ze chce sie zajac promocja pudziana w stanach i zarobic razem duzo kasy. to tyle w temacie: chocby i mariusz na dzien dzisiejszy mogl wygrac z butterbeanem (co jest jak najbardziej prawdopodobne), to w okolicznosicach, gdy w walce promotor ma zarżnąć swoją potencjalną kure od zlotych jajek zwyciestwo kury traci jakikolwiek smak.

    ale pomijając elementy cyrkowe (walki celebrytów i pudziana) to gala naprawde bardzo dobra: wszystkie walki cwiercfinalowe piekne, polfinaly juz na zmeczeniu, wiec niezbyt ladne, ale na dobrym poziomie, piekny final janka blachowicza i bardzo fajny extra fight dowdy i kułaka. do tego naprawde dobre hostessy: idealnie łączące konieczny na takich galach troche sztuczny seksapil rodem z rozkladowek playboya z naturalnym wdziekiem uroczych usmiechow

  10. #60

    Domyślnie

    Mariusz pięknie zamarkował cios i rzucił się na nogi, to go uratowało. A z ciężarami radzić sobie potrafi.

    A co do najmana, szkoda, że nie oberwał porządniej. Mam dość takich pozerów.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •