Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Gry

  1. #11

    Domyślnie

    Kiedys w plemiona ale to dawno i nie prawda.
    Teraz dla zabicia czasu kurnik.pl w pana,tysia i 3.5.8 taki sam nik jak tu,jak co to zapraszam na partyjke.
    out of the body
    OM10+S28-70

  2. #12

    Domyślnie

    ja polecam gre "go", mozna grac na kurniku ale sa lepsze serwery

  3. #13

    Domyślnie

    ogame - krótko, plemiona - za długo (to wstawanie o 2 czy 4 w nocy, aby zsynchronizowany atak puścić z wielu wiosek), na koniec jak miałem ponad 200 wiosek to sam nadzór nad nimi to była masakra - wszystkie te gry są chore niestety ze względu na właśnie połączenie realnego świata (te godziny działań) z tym co się dzieje w grze - aktualnie to jak gram to w gry offline (jakieś rpg, czasem strategię lub strzelankę), przez pewien czas miałem również dłuższy epizod z MMORPG (dokładniej to dwa - 8 miesięcy i 6 miesięcy), ale jak miałem decyzję Żona lub Lineage II to został mi tylko awatar ukochanej postaci
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    awatar ukochanej postaci
    zostałeś przy lineage i został ci awatar żony?

    ja kiedys jak ten glupi sie w traviana zagrywalem. to zło jest, bo ci ustawia realne zycie pod gre - na szczescie sie wyrwalem i konto oddalem...ale co sesje zawalilem to moje

  5. #15

    Domyślnie

    Mój brat grał w ogame wstawał nawet i o 4 w nocy bo mu statki przyleciały i potrafił tak co noc wstawać
    ja grałem w travian,ikariam aktualnie gram w football team serwer 1
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  6. #16

    Domyślnie

    Hehe, to jeszcze nic, znam takiego, co 48h potrafil siedziec i w ogame maniaczyc, ale efekty byly, na 2 miejscu byl. Sam tez w to gralem swego czasu, chyba 19 uni, ale glowy nie dam.
    D90 + słoik po Kieleckim

  7. #17

    Domyślnie

    ja do dzisiaj chłopakom robię FSy jak gdzieś są poza dostępem do sieci
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mkl Zobacz posta
    http://ogame.pl/ Kiedyś nałogowo... Dawno dawno temu.
    Nawet nie mów - budzik na 4 rano, żeby zwlec się do kompa i wysłać flotę Btw sojusz, którego byłem dowódcą nazywał się MKL
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  9. #19
    Oszczędny w słowach Awatar FalkoN.pl
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Strzyżyno/Koszalin
    Posty
    92

    Domyślnie

    Ja kiedyś grałem w ogame, dopóki nie trafiłem na CosmoPulse kilka lat temu i już tak zostało
    D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
    Moje wypociny

  10. #20

    Domyślnie

    Grałem (gram?) w cyberdunka praktycznie od jego początku. Wciągało to pioruńsko, wystarczy porównać - cybera nie rzuciłem ciągle chyba, a w tym czasie palenie już... dwa razy
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •