w pracy zablokowałem wsiem giercowanie online i honorowo sobie również, a w domu nie mam czasu. Jak mnie najdzie to na smartfonie pogram w Mahjongo![]()
Szukaj
w pracy zablokowałem wsiem giercowanie online i honorowo sobie również, a w domu nie mam czasu. Jak mnie najdzie to na smartfonie pogram w Mahjongo![]()
http://www.addictinggames.com/burnin-rubber-4-game.html mocno rozbudowana i wciąga
http://games.adultswim.com/robot-uni...line-game.html ta ma niezłą muzykę
http://games.adultswim.com/victorian...line-game.html i ta też
Robot Unicorn ma najlepszą muzykę pod słońcem.
No i wciąga - grać na trzeźwo (wtedy da się po jakimś czasie skończyć).
Naucz się czytać
http://www.explodingrabbit.com/conte...bros-crossover
Mario z możliwością grania postaciami z innych gier. Nie zmienia się tylko ich wygląd, ale też umiejętności i muzyka.
Kazimierz Król
Oznaczenia obiektywów
nie tworze nowego wątku.
Jezeli ktos lubi hold'em, lubi bezpieczny hazard i ma chce jakos zając zimowe wieczory na FB istnieje strona na której sa na bierząco podawane trudnieje hold'em freeroll (przewaznie prywatne - wtedy hasla)
http://www.facebook.com/pages/Freero...64154170263671
polecam, fajna sprawa![]()
to ja polece to http://www.dragongoserver.net/
a tu info o samej grze http://en.wikipedia.org/wiki/Go_%28game%29
bieżąco - proszę o edycje mojego potwornego orta i skasowanie tego postu.
Dziękuje.
Ostatnio mnie naszło na plemiona, juz prawie miesiac. Kiedys bitefight, battleknight, ogame... Ostatnio męcze http://www.joemonster.org/gry/7986/N...gra_na_swiecie.
Polecam, naprawde, wciaga![]()
D40stka, do tego kit, 55-200VR, 35 f/1.8 i troszkę gadżetów
A gra ktoś w battlefield heroes?![]()
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Skontaktuj się z nami