Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Gry

  1. #31

    Domyślnie

    w pracy zablokowałem wsiem giercowanie online i honorowo sobie również, a w domu nie mam czasu. Jak mnie najdzie to na smartfonie pogram w Mahjongo

  2. #32

  3. #33

    Domyślnie

    Robot Unicorn ma najlepszą muzykę pod słońcem.
    No i wciąga - grać na trzeźwo (wtedy da się po jakimś czasie skończyć).
    Naucz się czytać

  4. #34

    Domyślnie

    http://www.explodingrabbit.com/conte...bros-crossover

    Mario z możliwością grania postaciami z innych gier. Nie zmienia się tylko ich wygląd, ale też umiejętności i muzyka .
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  5. #35

    Domyślnie

    nie tworze nowego wątku.

    Jezeli ktos lubi hold'em, lubi bezpieczny hazard i ma chce jakos zając zimowe wieczory na FB istnieje strona na której sa na bierząco podawane trudnieje hold'em freeroll (przewaznie prywatne - wtedy hasla)
    http://www.facebook.com/pages/Freero...64154170263671

    polecam, fajna sprawa

  6. #36

  7. #37

    Domyślnie

    bieżąco - proszę o edycje mojego potwornego orta i skasowanie tego postu.

    Dziękuje.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    bieżąco - proszę o edycje mojego potwornego orta i skasowanie tego postu.

    Dziękuje.
    haha, zrobilem wlasnie takiego samego orta w innym watku

    Psychotrop zaraz sie tym tez zajmie zapewne

  9. #39

    Domyślnie

    Ostatnio mnie naszło na plemiona, juz prawie miesiac. Kiedys bitefight, battleknight, ogame... Ostatnio męcze http://www.joemonster.org/gry/7986/N...gra_na_swiecie.
    Polecam, naprawde, wciaga
    D40stka, do tego kit, 55-200VR, 35 f/1.8 i troszkę gadżetów

  10. #40

    Domyślnie

    A gra ktoś w battlefield heroes?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •