Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Gry

  1. #21

    Domyślnie

    No ponad połowy to nie znam gier które podajecie
    Mnie wciągnęło (kiedyś) Ikariam miałem ponad 200 000 pkt ale jak weszły nowe zasady to spadło do 100 000 pkt ale to wszystkim spadło i jak spadło to już mi się znudziło ale miałem chyba z 5 koloni
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  2. #22

    Domyślnie

    Kiedyś plemiona, ś20 7 mln Pkt. top 1 pokonanych jednostek
    Jedak zrezygnowałem bo wiedziałem, że szkoda czasu na gry online i zająłem się fotografią

  3. #23

    Domyślnie

    quakelive.com
    D70|s 10-20|n 18-70|n 50/1.8|gp YH324C+YH430 "wiecej sprzętu niż talentu"

  4. #24

    Domyślnie

    Na uni 11 było ponad 700k, może bliżej miliona, a na uni 4/5x przez pewien czas w top 15. Fajne było, ale jakoś są fajniejsze rzeczy w życiu.
    Jestem leniwy, ale z tym walczę.
    Nie chce mi się włączyć komputera, ale jednak znajduje w sobie tyle siły, żeby go włączyć.

  5. #25

    Domyślnie

    Teraz juz nie, ale kiedys to NFS Carboon i Undercover...Carboona to sobie nawet kupilem oryginalna plytke i powiem nieskromnie ze skopalem pare tylkow w sieci, gostkom ktorzy mysleli ze wiedza jak sie jezdzi.
    Do dzisiaj pamietam jak nie moglem wygrac za zadne skarby z gosciem ktory jezdzil czarna Corvetta z napisem na tyle ANTICHRIST...kurde chyba sobie zainstaluje od nowa jak znajde plytke.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Szczecin / Gryfice
    Posty
    116

    Domyślnie

    http://www.joemonster.org/filmy/19515/Gibbets
    ja w to pruje, kilkanaście razy dziennie sobie przechodzę hehee
    Nikon D3000 + Nikkor AF-S 18-55mm f3.5-5.6G VR i inne bzdety

    początkujący ;>

  7. #27

    Domyślnie

    Kiedyś w Traviana... Nawet sojusz w którym byłem wygrał wtedy grę

  8. #28

    Domyślnie

    Ja gram w BattleKnight

    Właśnie jest promocja za kliknięcie w linka ja dostaję wirtualną kasę więc ja możecie to klikajcie
    http://s12.battleknight.pl/index.php...e&ref=MjMzNjQ2

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #29

    Domyślnie

    kiedyś ogame... nikomu nie polecam.. budziki ustawiane na noc, wychodzenie z lekcji, bo flota wraca... tragedia.. ogólnie było to podporządkowanie życia grze..

  10. #30

    Domyślnie

    Ogame jakieś 5 lat z przerwami. Teraz już nie gram. Skopali zupełnie tą grę. Powprowadzali na wszystkie uni ten nowy interfejs, który zupełnie mi nie leży. Porobili jakieś płatne dodatki ułatwiające grę. Otwierają co chwile nowe uni, gdzie na starych już praktycznie nie ma z kim grać.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •