No ponad połowy to nie znam gier które podajecie
Mnie wciągnęło (kiedyś) Ikariam miałem ponad 200 000 pkt ale jak weszły nowe zasady to spadło do 100 000 pkt ale to wszystkim spadło i jak spadło to już mi się znudziło ale miałem chyba z 5 koloni
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami