Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Counter Strike

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciek R Zobacz posta
    Grało się w 1.5, 1.6, CS:CZ i CS:S, ale tylko w 1.6 pogrywam jeszcze czasem.
    "Kilka" nocy zarwałem przy tej grze.
    I która wg. Ciebie wersja jest najlepsza? wg. mnie najpierw 1.3, 1.5, 1.6 i póżniej im młodsza wersja tym gorsza (tak, grałem we wszystkie wersje cs)
    Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
    Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra

  2. #22

    Domyślnie

    Wpisz sobie w google wyspagier.pl
    i tam w szukaj wpisz countre strike 1,3 czy jakiś inny
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  3. #23
    m3
    Gość

    Domyślnie

    ja również nie uważam że grafika jest najważniejsza ;] gram w multi san andreas mimo że spokojnie mógł bym kupić gta 4 ;p SA ma po prostu ten swój klimat i mimo gorszej grafiki i tak jest lepsze od gta 4 (takie moje zdanie)
    no ale jak mam do wyboru cs 1.6 i cs source (różnica w grafice) to wole grać w ten z lepszą grafą ;]

  4. #24

    Domyślnie

    mój kolega gra przez cały dzień w samp (multi san andreas)
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  5. #25

    Domyślnie

    Ach, stare dobre czasy... jak jeszcze byly wspolne statsy na polskich serwerach, to zdarzalo mi sie byc w pierwszej trojce AWM, M4 i USP ;] Potem niestety ciezko juz bylo znalezc porzadne serwery bez dzieciarni dracej japy do mikrofonu, przeklinajacej i takie, na ktorej sie dalo pograc w cos inngo niz dust i aztec... a potem wyrsolem z tego ^^ a teraz od trzech lat mam chec wrocic, ale jakos sie nie moge zebrac...
    Marcin "emgieb" Brzozowski
    Jest: kupa klamotow
    Moje fotki: TrekLens

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emgieb Zobacz posta
    Ach, stare dobre czasy... jak jeszcze byly wspolne statsy na polskich serwerach, to zdarzalo mi sie byc w pierwszej trojce AWM, M4 i USP ;] Potem niestety ciezko juz bylo znalezc porzadne serwery bez dzieciarni dracej japy do mikrofonu, przeklinajacej i takie, na ktorej sie dalo pograc w cos inngo niz dust i aztec... a potem wyrsolem z tego ^^ a teraz od trzech lat mam chec wrocic, ale jakos sie nie moge zebrac...
    Kupuj cs'a 1.6 (na allegro klucz kosztuje ok 20zł) i możesz grać na serwerach tj. universal soldiers - tam trzymają dosyć poziom: http://www.universalsoldiers.pl/index.php?page=servers
    ps. ja gram najczęściej na Universal Soldiers #04 [BF2][FFA] 85.232.244.13:27035
    Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
    Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra

  7. #27

    Domyślnie

    a nie wolicie gry z jakas minimalna dawka realizmu? OFP albo SWAT 3?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    a nie wolicie gry z jakas minimalna dawka realizmu? OFP albo SWAT 3?
    Ja tam wolę w guitar hero pograć
    Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...

  9. #29

    Domyślnie

    CS to przeżytek! Left 4 death 2 - to jest giera dopiero Jak ktoś pociska w L4D2 to proszę o PMke ustawimy sie kiedyś na jakiś szpil
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conra Zobacz posta
    I która wg. Ciebie wersja jest najlepsza? wg. mnie najpierw 1.3, 1.5, 1.6 i póżniej im młodsza wersja tym gorsza (tak, grałem we wszystkie wersje cs)
    Jakoś najbardziej do 1.6 się przekonałem. Najfajniejsza fizyka gry, czy jak całą tą grywalność itd. nazwać...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •