Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Counter Strike

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emgieb Zobacz posta
    Ach, stare dobre czasy... jak jeszcze byly wspolne statsy na polskich serwerach, to zdarzalo mi sie byc w pierwszej trojce AWM, M4 i USP ;] Potem niestety ciezko juz bylo znalezc porzadne serwery bez dzieciarni dracej japy do mikrofonu, przeklinajacej i takie, na ktorej sie dalo pograc w cos inngo niz dust i aztec... a potem wyrsolem z tego ^^ a teraz od trzech lat mam chec wrocic, ale jakos sie nie moge zebrac...
    http://www.goslubserver.wxv.pl
    proszę oto stronka serwera często są admini i ogarniają
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  2. #32

    Domyślnie

    ja gram w QUAKE LIVE jak na forum ktos w to cisnie to bardzo zapraszam do pojedynku 1v1

  3. #33

    Domyślnie

    a czy gra ktoś w call of duty 4
    Modern Warefare ???

  4. #34

    Domyślnie

    CS zapewnia dopowiedni jak dla mnie balans miedzy realizmem a miodnoscia ciekawe czy ruszy na GMA4500?
    Marcin "emgieb" Brzozowski
    Jest: kupa klamotow
    Moje fotki: TrekLens

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez saer Zobacz posta
    ja gram w QUAKE LIVE jak na forum ktos w to cisnie to bardzo zapraszam do pojedynku 1v1
    grałem z parę lat w q3, i też głównie duele tylko że to było dawno i musiałbym sobie poprzypominać... wolałbym zagrać tdm gdzie to moje lamerstwo schowa się w tłumie

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •