Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Counter Strike

  1. #1

    Wink Counter Strike

    Siemka
    Mam pytanie gra ktoś w Counter Strike 1,6?
    Możecie mi podać ID, a może ktoś poszukuje Admina server

    Pozdrawiam
    Mateusz
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  2. #2

    Domyślnie

    hmm chodzi o ta gre ktora sie wszyscy podniecali 10 lat temu?

  3. #3

    Domyślnie

    chyba nie cs 1,6 jest dos nowy chyba ale starsze wersje to nie wiem ja mam 15 lat wiec nie pamietam
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie taki nowy bo tak jak jackrabbit pisze ma ponad 10 lat

  5. #5

    Domyślnie

    ale ja mowie o 1,6 to lepsza grafa a ja w ogóle pytam się czy ktoś gra a nie będziecie się ze mnie brechtać
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  6. #6

    Domyślnie

    ja wole sie pobrechtac, grac juz niestety nie gram, brak czasu

    ale przy okazji polecam przejscie serii Half Life

  7. #7

    Domyślnie

    Tak znam half life mam także ta grę ale mi się osobiście nie podoba.
    No wiadomo że każdy woli się pobrechtać
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  8. #8

    Domyślnie

    a ja właśnie gram, a jak mnie zabiją to se forum przeszukuje ;P
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  9. #9

    Domyślnie

    ja też gram, a raczej grałem jeszcze z miesiąc temu. teraz kurde jakoś czasu nie mam. Ale fajnie byłoby pograć grupowo, tylko nie wiem jak się do tego zabrać
    Mamiya + Sony

  10. #10
    m3
    Gość

    Domyślnie

    Grałem w 1.6 i Source i musze przyznać że gra wciąga ale po tym jak wyszedł nowy update do Source niegram już w żadną wersje ;] W 1.6 nie gram bo mi się już niedobrze robi jak patrze na ta grafe (mario ma lepszą i nie rozumiem dlaczego ja w to grałem przez około pół roku xD ).Source lepszy i to dużo ale po nowym updacie go skopali ;/ Teraz można mnie spotkać sporadycznie w grze Call of Duty 4 : Modern Warfare (polecam) ;] Jak co to nick : 4-Listny (oglądał ktoś "Jaja w tropikach" ? również polecam ;] )

    Co do gry grupowej to można załozyć server przez hamachi za free i podać na forum nazwe sieci i hasło ;] Tylko że hamachi ma jakieś ograniczenie co do ilości ludzi mogących dołączyć do danej sieci (chyba 20 osób).

    Hamachi to program który tworzy wirtualną sieć Lan i można go używać w wielu grach ;]

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •