Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Counter Strike

  1. #11

    Domyślnie

    Wiem co to hamachi kiedyś grałem przez ten programik ale znudziło mi się.
    Mam zamiar założyć własny serwer ale kasy brak
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  2. #12

    Domyślnie

    Ja grałem w 1.5 z 10 lat temu teraz siłą rzeczy musiałem przejść na 1.6... Ostatnio też zakupiłem source bo był w promocji na steam, jednakże po 5minutach zdecydowałem, że to nie jest to co stary dobry 1.5
    gram od ~10 lat w tym ok 6 przerwy mieszanej
    Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
    Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra

  3. #13

    Domyślnie

    A to nie możesz sobie pobrać 1,5??
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    w 1.5 już chyba nikt nie gra i ciężko by było znaleźć ludzi, chyba że boty.

  5. #15

    Domyślnie

    Przez tą grę o mały włos nie powtarzałem klasy maturalnej :P 6 lat temu

  6. #16
    m3
    Gość

    Domyślnie

    czym różni się 1.5 od 1.6 ? tu i tu słaba grafa ;p

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michal1993 Zobacz posta
    czym różni się 1.5 od 1.6 ? tu i tu słaba grafa ;p
    Gry to tylko grafika? 99% nowych gier robionych na directXpierdylion i megasuperduperfullHD, nie dorasta do pięt hitom sprzed 10 lat.
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2009
    Miasto
    Bryndza
    Posty
    66

    Domyślnie

    Ja proponowałbym UT, ten najstarszy.
    CS dyskryminuje graczy słabszych bądź o mniejszym stażu - wybór broni na początku pozwala tym szybszym, dłużej grającym zająć strategiczne pozycje tzw "kamperskie"....

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matimatrix Zobacz posta
    A to nie możesz sobie pobrać 1,5??
    Mam 1.5 ale mój ulubiony serwer który trzymał poziom się stoczył i zakończył działalność (cs laura)...


    Cytat Zamieszczone przez marki Zobacz posta
    w 1.5 już chyba nikt nie gra i ciężko by było znaleźć ludzi, chyba że boty.
    Grają ludzie ale większość cheatuje



    Cytat Zamieszczone przez michal1993 Zobacz posta
    czym różni się 1.5 od 1.6 ? tu i tu słaba grafa ;p
    Jakaś tam delikatnie inna fizyka i lekko odczuwalne różne inne rzeczy które odkrywasz po długotrwałym graniu.

    Grafika? Wg. mnie jest idealna, do dziś gram w starcrafta, a on grafikę ma gorszą, a komputer bez problemu ciągnie mi nowsze gry tj. gta4/dirt2 itp. jednak żadne z tych nowszych nie dorównują do cs 1.X (czy to 1.3 czy to 1.6)...
    Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
    Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra

  10. #20

    Domyślnie

    Grało się w 1.5, 1.6, CS:CZ i CS:S, ale tylko w 1.6 pogrywam jeszcze czasem.
    "Kilka" nocy zarwałem przy tej grze.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •