Wiem co to hamachikiedyś grałem przez ten programik ale znudziło mi się.
Mam zamiar założyć własny serwer ale kasy brak![]()
Szukaj
Wiem co to hamachikiedyś grałem przez ten programik ale znudziło mi się.
Mam zamiar założyć własny serwer ale kasy brak![]()
Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
REGULAMIN - nie gryzie.
Ja grałem w 1.5 z 10 lat temu teraz siłą rzeczy musiałem przejść na 1.6... Ostatnio też zakupiłem source bo był w promocji na steam, jednakże po 5minutach zdecydowałem, że to nie jest to co stary dobry 1.5
gram od ~10 lat w tym ok 6 przerwy mieszanej![]()
Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra
A to nie możesz sobie pobrać 1,5??
Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
REGULAMIN - nie gryzie.
w 1.5 już chyba nikt nie gra i ciężko by było znaleźć ludzi, chyba że boty.
Przez tą grę o mały włos nie powtarzałem klasy maturalnej :P 6 lat temu![]()
czym różni się 1.5 od 1.6 ? tu i tu słaba grafa ;p
czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było
Ja proponowałbym UT, ten najstarszy.
CS dyskryminuje graczy słabszych bądź o mniejszym stażu - wybór broni na początku pozwala tym szybszym, dłużej grającym zająć strategiczne pozycje tzw "kamperskie"....
Mam 1.5 ale mój ulubiony serwer który trzymał poziom się stoczył i zakończył działalność (cs laura)...
Grają ludzie ale większość cheatuje
Jakaś tam delikatnie inna fizyka i lekko odczuwalne różne inne rzeczy które odkrywasz po długotrwałym graniu.
Grafika? Wg. mnie jest idealna, do dziś gram w starcrafta, a on grafikę ma gorszą, a komputer bez problemu ciągnie mi nowsze gry tj. gta4/dirt2 itp. jednak żadne z tych nowszych nie dorównują do cs 1.X (czy to 1.3 czy to 1.6)...
Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra
Grało się w 1.5, 1.6, CS:CZ i CS:S, ale tylko w 1.6 pogrywam jeszcze czasem.
"Kilka" nocy zarwałem przy tej grze.![]()
Skontaktuj się z nami