Ja śmiało polecam ze swojej strony torbę Inverse 200 używam jej na rower (zapinam ją w pasie i przez ramię paskiem naramiennym) bardzo wygodnie się z nią jeździ, a na co dzień używam jej jako klasycznej torby, wtedy pas biodrowy mam schowany. mieszczę body z gripem + 3 obiektywy + lampa i jakieś piedoły. Wystarczająco jak na małą torbę. Solidnie wykonana jak to zresztą jest w Lowepro.
polecam raz jeszcze, aha i kupiłem na torbylowepro.pl
pozdrawiam,
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami