ja bym chętnie zakupił tą puszeczkęNa Openerze bym powyginał się anologowo!
Szukaj
ja bym chętnie zakupił tą puszeczkęNa Openerze bym powyginał się anologowo!
Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...
pamiętacie cenę gdy pojawił się pierwszy egzemplarz w Polsce?
podpowiembył droższy od d700
![]()
Ja niedawno wróciłem do starego, dobrego Zenka i jest fajnie.
Ja mam takie cudo:
nie było baterii to zakupiłem... muszę teraz sprawdzić czy działa z filmem![]()
Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...
Rolka na F90x naświetlona.
Czekam na Lab i efekty.
Aleście się melancholijni zrobili![]()
X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
flickr
Nooo... wyszło w miaręNa 24 klatki z 3 są fajne, ale reszta poprawnie naświetlona (ale kadry nieco dupne). Szczególnie się zdziwiłem, że moja SB800 działa poprawnie z F90x - i zdjęcie również poprawnie naświetliła.
Jestem zadowolony, na moje rodzinne potrzeby w zupełności pasuje.
X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
flickr
a mi do szczęści brakuje tylko FM2 z jasną 50'ką. Wciąż nie mogę wytłumaczyć mojej "księgowej" konieczności go posiadania![]()
Mamiya + Sony
Skontaktuj się z nami