Co to jest mundial ?
Tak na serio, to czekam na przesyłkę od andrstac (poczta słabo się stara).
Szukaj
Co to jest mundial ?
Tak na serio, to czekam na przesyłkę od andrstac (poczta słabo się stara).
Dotarły do mnie płytki Made in Andrstac (jescze raz dzięki) na chwilę obecną polutowany jest odbiornik, więc wkrótce pierwsze testy
![]()
Coś się dzieje w temacie? Sezon się zbliża, a jakiś radiowy CLS nie byłby złym rozwiązaniem![]()
duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1
Zawalony jestem pracą...
Odbiornik "z grubsza" posklejany, mam nadzieję, że uda mi się polutować jutro nadajnik i przeprowadzić wstępne testy.
Jeśli wszystko będzie OK, w przyszłym tygodniu zrobimy wielkie testowanie we Wrocławiu![]()
to chciałem usłyszeć. Koniecznie daj znać na GKJ, ja ze swojej strony oferuję SU-800 i SB-900 do testów
![]()
duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1
and....?
TymancjO /Tomasz Tomanek/
głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|"...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson
and...?
Dokładnie o to samo miałem zapytać ...and?
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
TymancjO /Tomasz Tomanek/
głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|"...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson
Skontaktuj się z nami