Close

Strona 44 z 51 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 502

Wątek: Radiowy CLS

  1. #431
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Właśnie dotarły do mnie kondensatory SMD i laminat

  2. #432

    Domyślnie

    Ja cały tydzien miałem zdjęciowy wieć nie ruszyłem za bardzo nic.
    Next week będę starał się uruchomić idbiornik telecontroli 433MHz z modyfikacjami wg QuadMan'a. Jak klapnie, to potem werjsa 8xxMHz i testy w terenie.

    Na razie dokupiłem 3cią lampę z cls, hehehe
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  3. #433
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    W wykonaniu schematu płytki wspiera mnie andrstac, osobiście dostawałem już białej gorączki z tym labiryntem Minotaura
    Sam moduł już przerobiony, pozostaje naświetlenie i wytrawienie płytki. Więc wersja na 868MHz zostanie polutowana w przyszłym tygodniu.

  4. #434
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Wzory do naświetlań przygotował andrstac (wielkie dzięki !), teraz czekam na kilka chwil ze słońcem (nie mam naświetlarki).

  5. #435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Wzory do naświetlań przygotował andrstac (wielkie dzięki !), teraz czekam na kilka chwil ze słońcem (nie mam naświetlarki).
    Płytka chyba nie ma zbyt dużych gabarytów, ihmo tester banknotów, czy lampa owadobójcza powinny dać radę.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #436
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Płytka chyba nie ma zbyt dużych gabarytów, ihmo tester banknotów, czy lampa owadobójcza powinny dać radę.
    Niestety nie mam nic takiego pod ręką, a budowanie naswietlarki do jednego projektu mija się z celem. Można użyć termotransferu, ale z tego co czytałem wymaga nieco wprawy by prawidłowo przenieść nadruk.
    Jeśli się nie wypogodzi zrobię kilka testów wydłużając czas naświetlania.

  7. #437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Niestety nie mam nic takiego pod ręką, a budowanie naswietlarki do jednego projektu mija się z celem. Można użyć termotransferu, ale z tego co czytałem wymaga nieco wprawy by prawidłowo przenieść nadruk.
    Jeśli się nie wypogodzi zrobię kilka testów wydłużając czas naświetlania.
    Prognozy nie są optymistycznie (kufa czerwiec za pasem, a tu aura z wczesnego marca). Trzeba uzbroić się w cierpliwość, lub poznać kasjerkę z biedronki
    Wystarczy jakiekolwiek źródło UV.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  8. #438
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Prognozy nie są optymistycznie (kufa czerwiec za pasem, a tu aura z wczesnego marca). Trzeba uzbroić się w cierpliwość, lub poznać kasjerkę z biedronki
    Wystarczy jakiekolwiek źródło UV.
    Nie wiem jaka jest czułośc tego laminatu, ale jak się nie wypogodzi, to zwiększę czas naświetlania z 2 do 30 minut i użyję świetlówki kompaktowej
    Teraz musze poszukać jeszce kawałka plexi, zrobić "chlorek" i kupić "kreta"

  9. #439
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Schemat płytek wg. andrstac wydrukowany na folii, czyli gotowy do przeniesienia na laminat


  10. #440
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    472

    Domyślnie

    Jeszcze słowo ode mnie:
    Oczywiście jeżeli testy RF-CLSv2 się powiodą, to cała dokumentacja, łącznie z tymi rysuneczkami powyżej zostanie upubliczniona w wątku i rozesłana do każdego zainteresowanego. Tak jak wspomniałem wcześniej, będzie wykonane kilka, kilkanaście kompletów płytek (owierconych, z nadrukiem na stronie elementów), które za zwrotem kosztów roześlę chętnym.

    A na razie czekamy na wyniki testów
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

Strona 44 z 51 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •