Close

Strona 35 z 51 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 502

Wątek: Radiowy CLS

  1. #341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darsedz Zobacz posta
    zamiast wymyślać powody "dlaczego ktoś czegoś nie robi" pomyślcie jak to sprzedać i się dorobić
    Też bym o tym myślał. Normalka, szczególnie, że jak widać po pierwszych testach całość działa i to nawet w HSS. Tylko patentować i sprzedawać!

  2. #342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Dlaczego chcesz płacić 500zł za coś co możesz mieć za 100zł ?
    To ładną marżę narzuciłeś. Może dogadamy się do 150zł za nadajnik z 3 lub 4 odbiornikami?

    Myślę jedynie, że jeżeli wam się udało to powinniście na tym korzystać. Akurat na CLS po radiu jest luka na rynku a jedyny konkurent jak widać to Pocket WIzard ze swoimi planami. Nic tylko korzystać z okazji.

  3. #343
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lazik_s Zobacz posta
    Też bym o tym myślał. Normalka, szczególnie, że jak widać po pierwszych testach całość działa i to nawet w HSS. Tylko patentować i sprzedawać!
    Gdyby to było choć trochę bardziej skomplikowane, to bym pomyślał o produkcji tego urządzenia. Jednak jest to banalnie proste, a nie można opatentować nadajnika i odbiornika radiowego, zresztą i tak już pewnie płynie z Chin statek z tego typu urządzeniami
    A tak poważnie produkcja nawet takich drobiazgów, to duża inwestycja; dokumentacja techniczna, porządne dedykowane obudowy... jednym słowem duża inwestycja na którą mnie nie stać.

    EDIT

    Zreszta chyba należę do ludzi, dla których pieniądze nie są czymś najwazniejszym Ważne jest by "gonić króliczka" a tu kolejny temat http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=136340&page=2 więc chyba kupię Seconic'a i dorobię brakujące ogniwo w łańcuchu...
    Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 17-05-2010 o 13:36

  4. #344

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Gdyby to było choć trochę bardziej skomplikowane, to bym pomyślał o produkcji tego urządzenia. Jednak jest to banalnie proste, a nie można opatentować nadajnika i odbiornika radiowego, zresztą i tak już pewnie płynie z Chin statek z tego typu urządzeniami
    A tak poważnie produkcja nawet takich drobiazgów, to duża inwestycja; dokumentacja techniczna, porządne dedykowane obudowy... jednym słowem duża inwestycja na którą mnie nie stać.

    EDIT

    Zreszta chyba należę do ludzi, dla których pieniądze nie są czymś najwazniejszym Ważne jest by "gonić króliczka" a tu kolejny temat http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=136340&page=2 więc chyba kupię Seconic'a i dorobię brakujące ogniwo w łańcuchu...
    Etam daj spokój z tym Seconicem. Furorę zrobisz jak rozgryziesz to:
    http://cgi.ebay.pl/YN460-II-Flash-Sp...item4a9f44e847
    do działania z waszym wynalazkiem. POWAGA

  5. #345
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lazik_s Zobacz posta
    Etam daj spokój z tym Seconicem. Furorę zrobisz jak rozgryziesz to:
    http://cgi.ebay.pl/YN460-II-Flash-Sp...item4a9f44e847
    do działania z waszym wynalazkiem. POWAGA
    To jest zupełnie inna para kaloszy, tam potrzebny jest procesor z zaimpletowanym CLS więc zadanie dla inżynierów elektroników, choć i tak wątpię by było to proste do zrobienia.

  6. #346

    Domyślnie

    Ktoś na flickr próbował rozgryźć software w tej lampie, ale z tego co pamiętam w końcu się poddał, bo nie znał tego języka. Fotocela już jest, na płytce są chyba wyprowadzone styki do programowania procka (w wersji I na pewno), gdyby ktoś się na tym dobrze znał, może udałoby mu się to zrobić.

  7. #347
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arek-hs Zobacz posta
    Ktoś na flickr próbował rozgryźć software w tej lampie, ale z tego co pamiętam w końcu się poddał, bo nie znał tego języka. Fotocela już jest, na płytce są chyba wyprowadzone styki do programowania procka (w wersji I na pewno), gdyby ktoś się na tym dobrze znał, może udałoby mu się to zrobić.
    Na forum jest wątek o przystosowaniu lamp studyjnych do komunikacji CLS, więc Polak potrafi

  8. #348
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Nadajnik - orientacyjne rozmieszczenie elementów na płytce 43x37mm (optymalizowane pod obudowę nadajnika Phottix)


  9. #349
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Nadajnik - orientacyjne rozmieszczenie elementów na płytce 43x37mm (optymalizowane pod obudowę nadajnika Phottix)
    Jeśli czas nie goni, to mógłbym skrobnąć coś w weekend w Eagle'u - tylko potrzebny będzie schemat, i jakieś zwymiarowane foty obudowy - czy to Phottix, czy też innej. Parę (nie 100 )płytek to też nie problem, z dawnych czasów zalega mi jeszcze prawie metr2 laminatu
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

  10. #350
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrstac Zobacz posta
    Jeśli czas nie goni, to mógłbym skrobnąć coś w weekend w Eagle'u - tylko potrzebny będzie schemat, i jakieś zwymiarowane foty obudowy - czy to Phottix, czy też innej. Parę (nie 100 )płytek to też nie problem, z dawnych czasów zalega mi jeszcze prawie metr2 laminatu
    Eeee nooo super! Ja tu się męczę, jakieś prostokąty maluję
    Póżniej zrobię foto płytki nadajnika i zwymiaruję, co do odbiornika, to podam wymiaty zewnętrzne z elementami też sobie jakoś poradzimy

Strona 35 z 51 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •