Szukaj
To ładną marżę narzuciłeś. Może dogadamy się do 150zł za nadajnik z 3 lub 4 odbiornikami?
Myślę jedynie, że jeżeli wam się udało to powinniście na tym korzystać. Akurat na CLS po radiu jest luka na rynku a jedyny konkurent jak widać to Pocket WIzard ze swoimi planami. Nic tylko korzystać z okazji.
Gdyby to było choć trochę bardziej skomplikowane, to bym pomyślał o produkcji tego urządzenia. Jednak jest to banalnie proste, a nie można opatentować nadajnika i odbiornika radiowego, zresztą i tak już pewnie płynie z Chin statek z tego typu urządzeniami
A tak poważnie produkcja nawet takich drobiazgów, to duża inwestycja; dokumentacja techniczna, porządne dedykowane obudowy... jednym słowem duża inwestycja na którą mnie nie stać.
EDIT
Zreszta chyba należę do ludzi, dla których pieniądze nie są czymś najwazniejszymWażne jest by "gonić króliczka" a tu kolejny temat http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=136340&page=2 więc chyba kupię Seconic'a i dorobię brakujące ogniwo w łańcuchu...
Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 17-05-2010 o 13:36
Etam daj spokój z tym Seconicem. Furorę zrobisz jak rozgryziesz to:
http://cgi.ebay.pl/YN460-II-Flash-Sp...item4a9f44e847
do działania z waszym wynalazkiem. POWAGA
Ktoś na flickr próbował rozgryźć software w tej lampie, ale z tego co pamiętam w końcu się poddał, bo nie znał tego języka. Fotocela już jest, na płytce są chyba wyprowadzone styki do programowania procka (w wersji I na pewno), gdyby ktoś się na tym dobrze znał, może udałoby mu się to zrobić.![]()
Nadajnik - orientacyjne rozmieszczenie elementów na płytce 43x37mm (optymalizowane pod obudowę nadajnika Phottix)
D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200
Skontaktuj się z nami