Close

Strona 25 z 51 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 502

Wątek: Radiowy CLS

  1. #241

    Domyślnie

    to jest pomiar po koderze, na jego wyjściu, wiec delay to tylko sprawa transmisji radiowej i odbiornika.
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  2. #242
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie



    Informacja dla wszystkich, którzy jeszcze nie zrozumieli

    Mamy Radiowego CLS'a

    EDIT

    Tomek czekasz na Telecontrolli, czy "psujesz" Phottix'a ?
    Ja chyba poczekam na zamówione moduły 868MHz, będą miały lepsze osiągi i parametry, a dodatkowy kpl. Phottix'ów się przyda
    Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 13-05-2010 o 19:25

  3. #243

    Domyślnie

    juz mam na wpół polutowane z photixa
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  4. #244
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    W takim razie idę zaopatrzyć się w browarki i czekam na pierwsze radio-CLS'owe błyski dzisiejszego wieczoru

  5. #245

    Domyślnie

    działa Q..wa ja pierdziu
    halleluja!!!
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  6. #246

    Domyślnie

    Mistrze!
    a za miesiąc zaczną się pojawiać na ebay'u od chińczyków :P

  7. #247
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
    działa Q..wa ja pierdziu
    halleluja!!!
    Pora odbezpieczyć browara

  8. #248

    Domyślnie

    To mam następnego questa dla was:
    zróbcie odbiornik cls'a który by obsługiwał sygnały manualnego ustawiania mocy i zmieniał je na sygnał TTL, żeby można było tego używać z lampami typu SB-24, vivitar 285 itp.

  9. #249

    Domyślnie

    JK wzywany jesteś do tablicy! Super robota chłopaki. Od samego początku wierzyłem, że coś z tego musi powstać. Czekam na pierwsze testy jakości działania.

  10. #250
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arek-hs Zobacz posta
    To mam następnego questa dla was:
    zróbcie odbiornik cls'a który by obsługiwał sygnały manualnego ustawiania mocy i zmieniał je na sygnał TTL, żeby można było tego używać z lampami typu SB-24, vivitar 285 itp.
    A może jeszcze opcja wiązania krawatów ? Przecież zrobiliśmy tylko radiowy przedłużacz i to w dodatku tak prymitywny, ze prościej się nie dało

Strona 25 z 51 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •