Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem, ale to chyba nie najlepiej świadczy o fotografii... ale ja aż odwróciłem głowę od monitora... Zdjęcie jest strasznie jasne, a na samym środku masz ciemny element. Strasznie mnie to schizuje...
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 02-05-2010 o 22:45 Powód: pis. "zchizuje"
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Nie wiem, ale to chyba nie najlepiej świadczy o fotografii... ale ja aż odwróciłem głowę od monitora... Zdjęcie jest strasznie jasne, a na samym środku masz ciemny element. Strasznie mnie to zchizuje...
    Sie podpisze......ale zaznaczy ze zdjecie jest jasne a nie spalone!
    Podoba sie ale jest wrecz "schizujace"!

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko dlaczego takie małe ?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Nie wiem, ale to chyba nie najlepiej świadczy o fotografii... ale ja aż odwróciłem głowę od monitora... Zdjęcie jest strasznie jasne, a na samym środku masz ciemny element. Strasznie mnie to zchizuje...
    To chyba nie najlepiej świadczy o poziomie jasności monitora
    Schizuje? Takie spokojne, pastelowe zdjęcie?

    Cytat Zamieszczone przez pietrobas Zobacz posta
    Tylko dlaczego takie małe ?
    Zawsze daję 700 px na bok.
    Większe to na ścianę

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Schizuje? )
    Schizuje, schizuje, i cos mi sie wydaje ze nie popełniles tego bez przyczyny, ja tam chętnie popatrzę na jakąś zupełnie świeżą schizowatą fotę, niż na kolejny spokojny widoczek (a szkoda ze tylko takie mi wychodzą)., Także ode mnie plus za schizowatość, bo rzeczywiscie cos jest w tej foce co sprawia że jakos tak niespokojnie sie na nią patrzy.

  8. #8

    Domyślnie

    Twoje zdjęcie w Twoim stylu.. i bez podpisu można poznać.
    gratki
    pzdr

  9. #9

    Domyślnie

    Pierwsza klasa Macku! Świetny minimal, świetna tonacja

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    To chyba nie najlepiej świadczy o poziomie jasności monitora
    Schizuje? Takie spokojne, pastelowe zdjęcie? (...)
    Jasność monitora wydaje się być ok Rzecz w tym, że wzrok (mój, nie wiem jak Wasz) próbuje się dostosować do jasności motywu głównego, a jak się to już stanie to wówczas całe tło wypala mi oczy

    edit:

    Moja rozpiętość tonalna nie wyrabia
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •