Szukaj
Świetny minimal...![]()
Nie wiem, ale to chyba nie najlepiej świadczy o fotografii... ale ja aż odwróciłem głowę od monitora... Zdjęcie jest strasznie jasne, a na samym środku masz ciemny element. Strasznie mnie to schizuje...![]()
Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 02-05-2010 o 22:45 Powód: pis. "zchizuje"
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Nikon http://greg77.com/
Tylko dlaczego takie małe ?
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
Schizuje, schizuje, i cos mi sie wydaje ze nie popełniles tego bez przyczyny, ja tam chętnie popatrzę na jakąś zupełnie świeżą schizowatą fotę, niż na kolejny spokojny widoczek (a szkoda ze tylko takie mi wychodzą)., Także ode mnie plus za schizowatość, bo rzeczywiscie cos jest w tej foce co sprawia że jakos tak niespokojnie sie na nią patrzy.
Twoje zdjęcie w Twoim stylu.. i bez podpisu można poznać.
gratki
pzdr![]()
Pierwsza klasa Macku! Świetny minimal, świetna tonacja![]()
Skontaktuj się z nami