Szukaj
Co to znaczy rozkminka?
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
chyba, ze mysli ale ciezko myslec jak czlowiek spi
Ps. jak on to robi, ze mu ogien nawet na zdjeciach czarnobialych wychodzi, czary jakies haha
oj, no gościowi spację wcięło
nie zamawiałeś nigdy w restauracji "Roz kminka ... poproszę" ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kminek_zwyczajny
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Ej, ktoś to kupiłi to dwie sztuki, czyli może wysłać sześć fotek. Ciekaw jestem jak sobie gościo poradzi jak dostanie zdjęcia z komórki 2mpix robione w nocy
Np takie:
"Proszę zrobić, żebym wyglądał rześko w pracy w fabryce na dwunastogodzinnej nocnej zmianie no i żeby dużo ludzi wchodziło na mój profil. Fajnie jakby wyglądały na zrobione lustrzankom, bo sąsiad ma i fajne obrazki robi:
"
(ps.: a to rzeczywiście ja na nocnej zmianie w fabryce)
Ostatnio edytowane przez KaeF ; 08-03-2010 o 00:46
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
Skontaktuj się z nami