Szukaj
A mi sie to nawet podoba... szczegolnie dwojka![]()
właśnie 2 nie mogę się dopatrzeć...sprawdzam i sprawdzam i nie jestem pewnie co i jak poprawić...
dzięki za odwiedziny![]()
Ciekawy kadr na dwójce
2jka za kadr, któy jest na prawdę bardzo dobry. Ale mz za dużo kontrastu, kaszka na niebie i jest ogólnie ciężkie obróbkowo.
|Kadr na dwójce jest naprawdę, bardzo ale to bardzo udany, w zasadzie nie widziałem nigdzie jeszcze tak wypatrzonego zdjęcia w zimie z tak ciekawym układem na pierwszym planie, z wszystkich pokazanych z wypadu to bije na głowę pozostałe. Żeby nie było tak słodko obróbka leży niestety trochę (bardziej na 2). Natomiast za kadr naprawdę należy się duży +
Kadry na plus obróbka na nie![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
to może ktoś napisze co w tej obróbce poprawić...a nie tylko "obróbka na nie" ?
Skontaktuj się z nami