Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: lodowy Loret...

  1. #1

    Domyślnie lodowy Loret...

    Witam!
    wspólny wypad z ragionalną grupą EIKONA:

    1.

    2.

    broni się?
    Pozdr!

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    A mi sie to nawet podoba... szczegolnie dwojka
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  4. #4

    Domyślnie

    właśnie 2 nie mogę się dopatrzeć...sprawdzam i sprawdzam i nie jestem pewnie co i jak poprawić...
    dzięki za odwiedziny

  5. #5

  6. #6
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    2jka za kadr, któy jest na prawdę bardzo dobry. Ale mz za dużo kontrastu, kaszka na niebie i jest ogólnie ciężkie obróbkowo.

  7. #7

    Domyślnie

    |Kadr na dwójce jest naprawdę, bardzo ale to bardzo udany, w zasadzie nie widziałem nigdzie jeszcze tak wypatrzonego zdjęcia w zimie z tak ciekawym układem na pierwszym planie, z wszystkich pokazanych z wypadu to bije na głowę pozostałe. Żeby nie było tak słodko obróbka leży niestety trochę (bardziej na 2). Natomiast za kadr naprawdę należy się duży +

  8. #8

    Domyślnie

    Kadry na plus obróbka na nie
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  9. #9

    Domyślnie

    to może ktoś napisze co w tej obróbce poprawić...a nie tylko "obróbka na nie" ?

  10. #10
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wypass Zobacz posta
    to może ktoś napisze co w tej obróbce poprawić...a nie tylko "obróbka na nie" ?
    No ja napisałem Ci o kontraście. Obrób na nowo i bez forsowania. Zachowaj detal i pozwól pojawić się kaszce/szumowi. O balansie bieli też pamiętaj.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •