Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Moab 4x4

  1. #1

    Domyślnie Moab 4x4

    odgrzebane sprzed 2 lat...3000km po piachach pustyni.

    Nikon i podróże ...


  2. #2

    Domyślnie

    Ale ekstra kolor piachu wyszedł, mam wrażenie że leci w lewo?
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    leci czy nie leci, było robione przy 60km/h z paki samochodu, nie zmieniałem orientacji, fota naturalna pokazana w warunkach jak była zrobiona...
    Nikon i podróże ...


  4. #4

    Domyślnie

    Ale przecież nie ma się co unosić, wyprostowanie zajmuje ze dwa ruchy myszką a odbiór byłby dużo lepszy, ale to tak wg mnie
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  5. #5

    Domyślnie

    Hmmm droga to naprawdę świetnie wyszła Całość całkiem pokaźna
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Ale przecież nie ma się co unosić, wyprostowanie zajmuje ze dwa ruchy myszką a odbiór byłby dużo lepszy, ale to tak wg mnie
    Ototo własnie. Fota świetna, szczególiku w pokazaniu zabrakło

  7. #7

    Domyślnie

    tak jak pisałem, nie lubie "sztucznie" przerabianych fot, była strzelona w ruchu i taką chcę Wam pokazać i tyle
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    a i jeszcze się przypomniało droga biegła po ukosie, wiec nie sugerujcie się że leci w lewo... to naturalne ukształtowanie terenu.
    Nikon i podróże ...


  9. #9
    to
    Gość

    Domyślnie

    Wg mnie nic nie leci, ale ja tam mogę mieć krzywe soczewki okularów...

    Klimat jest, kadr dobry i to mi wystarczy.

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •