Z jednej skrajności w drugą...
Szukaj
Z jednej skrajności w drugą...
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
No piękna podłoga, w dalszych planach też ciekawie. Trochę mnie szczypie w oczy nienaturalny granat nieba ,..ale to chyba takie moje kolorystyczne przewrażliwienie. Pozdrawiam.
Bardzo fajne, jest klimat![]()
D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24
Skontaktuj się z nami