odgrzebane sprzed 2 lat...3000km po piachach pustyni.
Szukaj
odgrzebane sprzed 2 lat...3000km po piachach pustyni.
Ale ekstra kolor piachu wyszedł, mam wrażenie że leci w lewo?
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Ale przecież nie ma się co unosić, wyprostowanie zajmuje ze dwa ruchy myszką a odbiór byłby dużo lepszy, ale to tak wg mnie
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Hmmm droga to naprawdę świetnie wyszłaCałość całkiem pokaźna
"nie pióro czyni obraz lecz malarz"
Pozdro Kuba
Wg mnie nic nie leci, ale ja tam mogę mieć krzywe soczewki okularów...
Klimat jest, kadr dobry i to mi wystarczy.
Skontaktuj się z nami