Szukaj
natenczas brak sygnaturki
Znakomita_okazja!!! Może ktoś z canonierów się pokusi?![]()
OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.
Może coś dla ukochanej? http://www.allegro.pl/item909254248_...alentynki.html![]()
Bardzo mi się spodobał ten koment do aukcji:
cyt:"Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką ,zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE !!!"
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10380405
foto, jazz & more .....
Nie z Allegro a z ebayu ale perła to niewątpliwa i rzadka nad wyraz: Nikon 2,8/6mm Fisheye-Nikkor Auto non-AI
Są chętni?![]()
pozdrawiam, Wojtek
Skontaktuj się z nami