http://allegro.pl/item922813722_obie...oramy_360.html
ktoś wie co to za cudo?
Szukaj
http://allegro.pl/item922813722_obie...oramy_360.html
ktoś wie co to za cudo?
Wygląda na to, że to jest to: http://eggsolution.pl/technologia.php
http://allegro.pl/item907931070_ty_s...towki_bcm.html fajny tyt. aukcji![]()
http://forum.nikon.org.pl/showthread...=19658&page=62
półautomatyczne urządzenie eksponometryczne z pomiarem natężenia światła przechodzącego przez obiektyw
nie wiedziałem, ze od ćwierćwiecza mam w domu takie cudo![]()
F80,D90, 11-300
A mnie to rozłożyło. Samej tylnej soczewki zdjęć 12.
Jak na mój gust wystarczyłoby kilka stówek mniej a nie kilkadziesiąt zdjęć więcej aby szkiełko sprzedać, bo cena lekko wygórowana.
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=133219
Szary, cichy człowiek.
no to wychodzą nam z tego Perły Forum![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Akby kto chciał tanio monitor do obrabiania zdjęć, to jest tu:
http://allegro.pl/item930352184_dedy...szkodzony.html
Aukcja dedykowana dla naciągaczy na allegro![]()
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
Co prawda e-bay a nie alledrogo ale ubawiłem się setnie patrząc na cenę
KLIK
Iii tam, nie widziałeś promocji?
BUY NOW AND GET £200 OFF THIS PRICE (ONLY UNTILL 21ST FEB 2010)
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
Skontaktuj się z nami