taaa... wkrótce na allegro "Potłuczony kubek Nikkor 18 105 VR! " ,WSPANIAŁY NABYTEK LUB PREZENT DLA OSOBY, KTÓRA MA APARAT MARKI NIKON, lub też dowolnej innej marki... przecież cóż może być piękniejszego od zniszczenie tego obiektu pożądania NIKON-owcow
.
a w odwecie potnę na kawałki jakiś pasek od C :P .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami