True.
Jednak na Praktiki zarobiłem sobie później, pracując w tzw. NRD (DDR).
Kupiłem MTL 5b a potem B200 i szkiełka Zeissa z Jeny.
Na początku (po Smienie, Druhu itp) były właśnie dwa Zenity, TTL i 12XP.
Ten pierwszy miał inną wadę typową dla tych aparatów, rysował mi film.
Dokładnie.
Nie to, zebym za nim tęsknił ale wtedy, w naszych realiach to była bardzo fajna maszynka.
I w dodatku pierwsza lustrzanka Zenita z pomiarem przez obiektyw.
Pełen szpan![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami