Czyżby profile portrait i standard to jedno i to samo?
Pytam bo na siatce są spięte razem.
Szukaj
Czyżby profile portrait i standard to jedno i to samo?
Pytam bo na siatce są spięte razem.
Pozdrawiam-Rajmund
Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Nie, to nie jedno i to samo. To są różne profile.
To czemu na siatce są spięte i edycja jednego pociąga za sobą edycję drugiego?
Pozdrawiam-Rajmund
Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
a ja mam takie pytanie? czy t profile afektuja raw czy tylko jpg?
FX
no wlasnie bo wszyscy trabia oo profilach a tak prawde powiedziawszy to olewalem to zawsze bo wydawalo mi sie ze to tylko jpg kryje (skoro raw jest negatywem to zawsze nim jest) i dla tego nigdy tematowi sie nie przyjzalem.
poniewaz z NX nie korzystam wyglada na to ze dalej moge watki o profilach omijac....
FX
Dajcie jakiś link do tych profili...
Skontaktuj się z nami