Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Profile D700

  1. #1

    Domyślnie Profile D700

    Czyżby profile portrait i standard to jedno i to samo?
    Pytam bo na siatce są spięte razem.
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Nie, to nie jedno i to samo. To są różne profile.



  3. #3

    Domyślnie

    To czemu na siatce są spięte i edycja jednego pociąga za sobą edycję drugiego?
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    a ja mam takie pytanie? czy t profile afektuja raw czy tylko jpg?
    FX

  5. #5

    Domyślnie

    O jakiej siatce mówisz?

    Cytat Zamieszczone przez novell Zobacz posta
    a ja mam takie pytanie? czy t profile afektuja raw czy tylko jpg?
    Według mojej skromnej wiedzy, tylko jpg. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
    Ostatnio edytowane przez dem ; 22-01-2010 o 12:02



  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novell Zobacz posta
    a ja mam takie pytanie? czy t profile afektuja raw czy tylko jpg?
    w teorii to i to. W praktyce, tylko NX widzi profile w RAWie

  7. #7

    Domyślnie

    no wlasnie bo wszyscy trabia oo profilach a tak prawde powiedziawszy to olewalem to zawsze bo wydawalo mi sie ze to tylko jpg kryje (skoro raw jest negatywem to zawsze nim jest) i dla tego nigdy tematowi sie nie przyjzalem.
    poniewaz z NX nie korzystam wyglada na to ze dalej moge watki o profilach omijac....
    FX

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    O jakiej siatce mówisz?



    Według mojej skromnej wiedzy, tylko jpg. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
    Jeżeli wołasz NEF-a w NX lub ViewNX to program czyta jaki profil był ustawiony w puszce i z takimi ustawieniami go wywołuje. Jeżeli w innym programie wołasz, to profile poza jpg nie mają sensu.
    Ostatnio edytowane przez Patrykok ; 22-01-2010 o 13:14
    NIKON

  9. #9
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Dajcie jakiś link do tych profili...

  10. #10
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •