Czyżby profile portrait i standard to jedno i to samo?
Pytam bo na siatce są spięte razem.
Szukaj
Czyżby profile portrait i standard to jedno i to samo?
Pytam bo na siatce są spięte razem.
Pozdrawiam-Rajmund
Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami