Szukaj
Dzwonilem do kilku sklepow - wszystko narazie tylko zapowiedzi - trzeba czekac - ilosci bede male z tego co mowili -takze loteria....
mają przyjechać w przyszłym tygodniu.
ilość jak zawsze jest zagadką
więc jeśli ktoś*planuje prezenty, radzę rezerwować![]()
może tu warto powalczyć:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=146805833
D200+słoiki
Trochę dziwne.
Koleś sprzedaje coś czego jeszcze teoretycznie nie ma
A jeśli ma to nie wydaje mi się aby to była oficjalna polska dystrybucja.
Pierwszą dostawe 70-300 VR jaką dostaniemy będzie dopiero w przyszłym tygodniu
Takźe jeśli ktoś chce licytować radzę uwaźać![]()
To tak jakby kogoś interesowało.
http://www.allegro.pl/item146805833_..._nowy_bcm.html
Hesja pisze, że cena będzie niższa niż 2000 zł. Zobaczymy ile osiągnie w tej aukcji...![]()
Znam ten sklep osobiście bo kupowałem tam różne rzeczy. Są w porządku. ceny maja zbliżone do rynkowych i jeszcze sie można potargować. Tam kupowałem m. immymi SB800, statyw, d200 itp. Zajadę jutro do nich i jak beda mieli w sklepie to kupuję ten 70-300VR bo na niego już dłuuuuugo czekam.A w dodatku mają sprzedaż ratalną.
D300|D70s|Coolpix S10|T 70-210/2.8 LD|T 17-50/2.8 XR Di|N 50/1,8 |N 24-120VR|N 70-300VR|N 80-400VR|S 170-500|TC 1,5xKenko|pierścienie pośrednie Kenko| SB800|statyw 190PRO+486RC2
witam ! zastanawia mnie cena... jesli 80-400 VR kosztuje od 4,4 - 5,5 a 70- 300 z VR okolo 2 tys.. to albo bedzie straszny badziew w wykonaniu albo zagrywka marketingowa ...wsumie zaden Nikkor z vr nie schodzi ponizej 2 tys ... wiec dziwna sprawa.. moze jakis strasznie okrojony bedzie.
pozdrawiam..
ps mam nadzieje ze do wiosny da sie go kupic![]()
Rozmawiałerm przed chwilą z fotokonsorcjum - maja ten obiektyw na półce, ale jest już sprzedany. cena 2300 i na wtorek mogę go mieć - poczekam parę dni i albo cena spadnie albo muszę zadzwonić do Hesji, moze też juz go fizycznie ma
D300|D70s|Coolpix S10|T 70-210/2.8 LD|T 17-50/2.8 XR Di|N 50/1,8 |N 24-120VR|N 70-300VR|N 80-400VR|S 170-500|TC 1,5xKenko|pierścienie pośrednie Kenko| SB800|statyw 190PRO+486RC2
chyba sie czuje do tablicy wywolany
no to juz wiemy...
pojawila sie pierwsza partia tych szkielek
baaardzo szczatkowa
dostepne w sklepach warszawskich od wczoraj
a generalnie najprawdopodobniej od wtorku (przejazd Warszawa-hurtownia-sklep-Klient)
ale prosze sie nie nastawiac strasznie!
partia szczatkowa z tego co sie dowiedzialem...
pierwsze osoby z "mojej" listy zainteresowanych we wtorek juz beda focic tym nowym szkielkiem![]()
Skontaktuj się z nami