Szukaj
Sporo szwedzkiej blachy i trochę szkła...
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
http://dc.watch.impress.co.jp/cda/le...2/01/5154.html
pierwsze fotki
fajnie że porównuja do 70-300 D ED
vr-ka zjada na śniadanie swojego poprzednika!!!
jest dobrze, bardzo dobrze![]()
Ostatnio edytowane przez qooba ; 01-12-2006 o 10:25
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Witam... czy mnie oczy nie myla wreszcie sie pojawilo to szkielko czy nadal zapowiedzi ?
Pojawiło się i moim skromnym zdaniem jakość zdjęć jest rewelacyjna! To szkiełko u hesji kosztuje 1999zł, ma 300mm użyteczne na pełnej dziurze, ma AF-S, VR ... fiu fiu
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
no to bedzie prezent na święta, a potem wyprawa w góry i mały polowy teścik
![]()
szkoda, że to już nie to samo forum...
No ta cena jest jeszcze do przyjecia - to czekamy![]()
Skontaktuj się z nami