Tu macie filmik z D90. Tylko zmontowany i wrzucony na youtube przy czym stracil mocno na kompresji.
Warunki oswietleniowe: cien w lesie, poza tym ostre światło przebijające się przez gałęzie. Obiekty ruchome i bardzo szybkie.
http://www.youtube.com/watch?v=0bZc9C-ZhYM&hd=1
Uwazam ze mozliwosc krecenia filmow w D90 to raczej bajer niz uzyteczna funkcja.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami