no to o co Ci chodzi ? o jakiej potwornej mocy obliczeniowej pisałeś skoro aparat radzi sobie z tym bez problemu, większość komputerów także..........
Mam wielką prośbę -możesz pokazać coś "z zwykłej taśmowej kamery" co będzie mniej więcej w jakości tego:
http://212.51.209.43/~fatman/7D/movies/nocny.avi
będę wdzięczny...........
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami