Witam. Od pewnego czasu mam problem z ustawianiem ostrości w moim d 300.
Obiektyw w pozycji poziomej działa bardzo dobrze ale odwracając go w pozycję bardziej "portretową" (pionową) i przesówając punkt ostrości ku górze aparat nie potrafi zlapać juz ostrości..
Czym to może być sposodowane..? Problem zaczął sie niemalże równocześnie jak moja 50tka /1.8 nagle złapała FF ktorego kompletnie nie moge opanować..kalibracją..
Będę wdzięczny za jakieś podopowiedzi...
aa dodam ze problem jest na 2 obiektywach taki sam...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami