Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    U mnie na komputerze nie zlewa się mój nosek z policzkiem, ale wiem ze wiele zależy od monitora. Dziękuje za uwagę. A co do dłoni to niestety trudno tego uniknąć cykając foto trzymając w drugiej dłoni aparat.

    Jeszcze nie dorobiłaś się statywu?

  2. #12
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Wole nie patrzec zbyt dlugo w Twoje oczy... Zdjecie jak zwykle, piekne.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fr@ntz Zobacz posta
    Jeszcze nie dorobiłaś się statywu?
    Mam ale nie zawsze go ze sobą zabieram

    Cytat Zamieszczone przez Photoartbox Zobacz posta
    Wole nie patrzec zbyt dlugo w Twoje oczy... Zdjecie jak zwykle, piekne.
    Pięknie dziekuje za miłe słowo

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba. Wolałbym jedynie troszkę mniejsze plamki światła w oczach. A oczy piękne
    Pozdrawiam.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur_A Zobacz posta
    Bardzo mi się podoba. Wolałbym jedynie troszkę mniejsze plamki światła w oczach. A oczy piękne
    Plama światła jest naturalna, to moje okno odbiło mi się w oczach

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    Plama światła jest naturalna, to moje okno odbiło mi się w oczach
    Tak właśnie myślałem, że to okno Właśnie eksperymentuję z ustawieniem oczu względem okna, co znaczy, że mnie zainspirowałaś
    Pozdrawiam.

  7. #17

    Domyślnie

    spodobało mi się, a jak doczytałem że autoportret to juz w ogóle wymiękłem
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

  8. #18

    Domyślnie

    Moim zdaniem autoportrety nie są trudne, trzeba tylko kilka rzeczy opanować.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    Moim zdaniem autoportrety nie są trudne, trzeba tylko kilka rzeczy opanować.
    Proponuję to zdjęcie,jako Twój awatarbędę Cię szukał po całym Forum...O fotografie,mówi się,że ma oko...Ty masz oczy...
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •