Szukaj
Wole nie patrzec zbyt dlugo w Twoje oczy...Zdjecie jak zwykle, piekne.
Bardzo mi się podoba. Wolałbym jedynie troszkę mniejsze plamki światła w oczach. A oczy piękne![]()
Pozdrawiam.
spodobało mi się, a jak doczytałem że autoportret to juz w ogóle wymiękłem
Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam
Moim zdaniem autoportrety nie są trudne, trzeba tylko kilka rzeczy opanować.
Skontaktuj się z nami