Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    ŁUKASZ SZIN poszło PM.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Czyżowice
    Posty
    126

    Domyślnie

    Witam!
    Podłączę się pod wątek.
    Mam następujący dylemat odnośnie statywu:
    benro 300EX + BH-0
    benro 300EX + BH-1
    czy benro 550EX + BH-1 - tu pułap cenowy max. - a nawet przekroczony ?

    na statywie będzie D80 + 18-70 (może w odległej raczej przyszłości coś pokroju 70-300VR).
    Priorytetem jest w miarę dobra do noszenia waga statywu, oraz długość po złożeniu (główne przeznaczenie na wycieczki - seria travel angel odpada ze względu na cenę)

    Zastanawiam się czy 4-sekcje 550EX będą równie stabilne co 3 sekcje 300EX (różny udźwig 6kg vs. 4 kg) . Mają porównywalną wagę i długość po złożeniu, ale różną wysokość max - mam 187 cm wzrostu

    Może ktoś miał okazję na żywo pooglądać ww statywy i podzieli się wnioskami?

    zastanawiałem się jeszcze nad slikiem 330DX ale po pobieżnym obejżeniu go w sklepie wydał mi się delikatny (cena zbliżona do 300EX + BH-0)

    Pozdrawiam
    X-E2, 18/2 ; benro 550EX-BH-1

  3. #13

    Domyślnie

    również wybór statywu spędza mi sen z powiek.

    Mogłabym prosić o podesłanie testu. Z góry bardzo dziękuję.

  4. #14

    Domyślnie

    Ja mam taki zestaw manfrotto , 055xprob + 808rc4 i bardzo sobie chwale , niestety jest trochę ciężkawy ale za to solidny , spokojnie udźwignie d700 + grip z 8 akumulatorami + sigme 150mm + sb900 . Warto trochę dołożyć i mieć coś lepszego .
    nikon d700 ,nikkor 35mm f/2 , nikkor 50mm f/1.8 , sigma 150mm f/2.8 , sb-900 , grip , lowepro slingshot 300 aw , manfrotto 055xprob + 808rc4 , kilka filtrów

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Czyżowice
    Posty
    126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eve8 Zobacz posta
    również wybór statywu spędza mi sen z powiek.

    Mogłabym prosić o podesłanie testu. Z góry bardzo dziękuję.
    Podesłałem link na PM
    X-E2, 18/2 ; benro 550EX-BH-1

  6. #16

    Domyślnie

    lvqe
    Mam taki zestaw jak napisalej, zakupilem Benro 650EX i jestem bardzo zabowolony
    Podobny watek jest ,zostal przeniesiony z Neptuna
    Pozdrawiam Mirek
    NIKON

  7. #17

    Domyślnie

    dziękuję bardzo, jutro w pracy postaram się ściągnąć. Może poczuję się trochę bardziej oświecona

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Witam,

    Jakby co to służę wspomnianym testem.

    Pozdrawiam
    mogę prosić o link do testów?

    czy (ogólnie ujmując) do statywu trzeba dokupic jescze głowice osobno czy dodawana jest do zestawu?) rozumiem, że bez głowicy tez można fotografować, tyle, że jest ograniczona swoboda działania?
    Ostatnio edytowane przez pytajaca ; 24-07-2009 o 21:42
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

  9. #19

    Domyślnie

    Tylko amatorskie badziewiaki mają głowice w zestawie.

    Bez głowicy można fotografować lecz to tak jak byś poszła z taboretem na zdjęcia i na nim położyła aparat, chcesz zmienić kadr to podkładasz coś pod noge taboretu. Bez głowicy to tylko zdjęcia w poziomie.

  10. #20

    Domyślnie

    rozumiem.
    p.s. taboretem już nie raz się posługiwalam hihi, ale to trochę uciążliwe
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •