W większości przypadków to nawet bez głowicy nie da się fotografować ponieważ większość statywów ma większy gwint niż aparat , tak zwany 3/8 , aparat ma 1/4 , ale za kilka złotych da się kupić przejściówkę z 3/8 na 1/4 , ale i tak będzie trudno fotografować więc radzę dokupić głowicę .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami