Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Przeszukałem wieszość stron internetowych i jestem w kropce poniewaz nie wiem co wybrac jezeli chodzi o statyw. Sprzęt jaki posiadam to Nikon D700+24-70 i byc moze niedługo 70-200 2.8 poniweaz potrzebuje tele obiektyw.
Statyw bede użytkował do zdjeć portretowych, zdjęć nocnych i do fotografi koncertowej z dalszej odległosci ponieważ trzymanie siedemsetki i 70-200 w rękach to jest strasznie niewygodne i męczące na dłuższa mete...
jaki statyw polecacie do takiego o to zestawu, chodzi mi o solidny i stabliny i mocny statyw tak do kwoty 700 zł max ile moge wydać na głowice i statyw chyba ze będzie nie duza roznica w cenie to moge minimalnei dopłacic.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami