Trza poczekać na zapowiadaną konferencję Nikona... lub kupić K-7![]()
Szukaj
Trza poczekać na zapowiadaną konferencję Nikona... lub kupić K-7![]()
Ostatnio edytowane przez elfi ; 21-07-2009 o 22:29
Ale to raczej nie bedzie ta sama polka, tylko jeszcze nizej niz D5k...
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
ale ja tego nie twierdze. nie wynika to z mojej wypowiedzi
sa tylko plotki o d3000 i d4000 ale najpewniej do sprzedazy w niedlugim czasie pojawi sie d300s + d3000 LUB d4000
inna sprawa.. jesli d60 zostanie zastapiony przez d3000/d4000 to wyglda na to. ze w przyszlym roku, po zakonczeniu produkcji d90 skonczy sie oznaczenie DXX u nikona i amatorskie lustra oznaczane beda DXXXX
| korpus, optyka i pstryka |
Trahit sua quemque voluptas
ja nie sugerowałem także jednoczesnego wypuszczenia D3000 i D4000, ale D5000 był ostatnim modelem, więc D3k lub D4k będzie zbyt blisko D5000 by się pojawić w tym samym sezonie.
to za nowy model. Jeśli w tm roku będzie D300s, to w przyszłym najwyżej ten D3000 (lub 4000). Musi byc jakiś model pośredni, między drogim D300s a pozbawionym śrubokręta D5000. D90 jeszcze sobie pobędzie na rynku.
Jest kryzys, nowe modele nie będą tak prędko. Firmy nawet ograniczyły produkcję tego co już mają w ofercie (podobno aż za bardzo i stąd niedostatki na rynku)
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
A gdzie D700s ? Ja tak go wyczekuję. Dzięki niemu będę miał D700![]()
![]()
bedzie prezentacja d300s i d3000 (lub 4000) jeszcze w lipcu lub w sierpniu tego roku. w sprzedazy znajda sie standardowo.. po miesiacu, dwoch..
jasne. pobedzie. W przyszlym roku jednak doczeka sie nastepcy, ale nie znane jest jeszcze oznaczenie d7000? d8000? tak czy inaczej nikon nie zostawi dwucyfrowego oznaczenia tylko dla linii d70/d70s/d80/d90 przy:
d3000, d5000, d90 (az prosi sie o ta trzecia cyfre nastepcy)
d300s, d700
d3x
beda predko. dlatego wyczyscili sklepy z d300 i d60. kryzys kryzysem ale zarabiac trzeba i prawa rynku obowiazuja. jest popyt jest podaz. niedlugo dwa nowe modele![]()
Ostatnio edytowane przez szulif ; 22-07-2009 o 01:43
| korpus, optyka i pstryka |
Trahit sua quemque voluptas
Optymista.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
www.fotoryzacja.pl
TOTAL BEGINNER
Skontaktuj się z nami