Close

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 263

Wątek: D300s

  1. #221

    Domyślnie

    Trza poczekać na zapowiadaną konferencję Nikona... lub kupić K-7
    Ostatnio edytowane przez elfi ; 21-07-2009 o 22:29

  2. #222

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    ..ale pojawila sie seria plotek o nikonie/ach d3000 i d4000. zreszta tak na zdrowy rozsadek ....
    Nikon nie wypuści dwóch body jedno po drugim z tej samej półki.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  3. #223

    Domyślnie

    Ale to raczej nie bedzie ta sama polka, tylko jeszcze nizej niz D5k...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nikon nie wypuści dwóch body jedno po drugim z tej samej półki.
    ale ja tego nie twierdze. nie wynika to z mojej wypowiedzi


    sa tylko plotki o d3000 i d4000 ale najpewniej do sprzedazy w niedlugim czasie pojawi sie d300s + d3000 LUB d4000

    inna sprawa.. jesli d60 zostanie zastapiony przez d3000/d4000 to wyglda na to. ze w przyszlym roku, po zakonczeniu produkcji d90 skonczy sie oznaczenie DXX u nikona i amatorskie lustra oznaczane beda DXXXX
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    ale ja tego nie twierdze. nie wynika to z mojej wypowiedzi
    ja nie sugerowałem także jednoczesnego wypuszczenia D3000 i D4000, ale D5000 był ostatnim modelem, więc D3k lub D4k będzie zbyt blisko D5000 by się pojawić w tym samym sezonie.

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    ... wyglda na to. ze w przyszlym roku, po zakonczeniu produkcji d90
    to za nowy model. Jeśli w tm roku będzie D300s, to w przyszłym najwyżej ten D3000 (lub 4000). Musi byc jakiś model pośredni, między drogim D300s a pozbawionym śrubokręta D5000. D90 jeszcze sobie pobędzie na rynku.
    Jest kryzys, nowe modele nie będą tak prędko. Firmy nawet ograniczyły produkcję tego co już mają w ofercie (podobno aż za bardzo i stąd niedostatki na rynku)
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #226

    Domyślnie

    A gdzie D700s ? Ja tak go wyczekuję. Dzięki niemu będę miał D700

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jeśli w tm roku będzie D300s, to w przyszłym najwyżej ten D3000 (lub 4000).
    bedzie prezentacja d300s i d3000 (lub 4000) jeszcze w lipcu lub w sierpniu tego roku. w sprzedazy znajda sie standardowo.. po miesiacu, dwoch..


    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Musi byc jakiś model pośredni, między drogim D300s a pozbawionym śrubokręta D5000. D90 jeszcze sobie pobędzie na rynku.
    jasne. pobedzie. W przyszlym roku jednak doczeka sie nastepcy, ale nie znane jest jeszcze oznaczenie d7000? d8000? tak czy inaczej nikon nie zostawi dwucyfrowego oznaczenia tylko dla linii d70/d70s/d80/d90 przy:
    d3000, d5000, d90 (az prosi sie o ta trzecia cyfre nastepcy)
    d300s, d700
    d3x


    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jest kryzys, nowe modele nie będą tak prędko. Firmy nawet ograniczyły produkcję tego co już mają w ofercie (podobno aż za bardzo i stąd niedostatki na rynku)
    beda predko. dlatego wyczyscili sklepy z d300 i d60. kryzys kryzysem ale zarabiac trzeba i prawa rynku obowiazuja. jest popyt jest podaz. niedlugo dwa nowe modele
    Ostatnio edytowane przez szulif ; 22-07-2009 o 01:43
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  8. #228

    Domyślnie

    Optymista.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Optymista.
    hehe poczekajmy
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  10. #230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Z tym, że następca D60 zdaje mi się, że już jest
    Dokładnie z tego co czytałem to D5000 zastępuje D60, a D40/D40x zastąpi D3000 lub D4000 (zresztą już o tym pisałem wcześniej).
    D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
    www.fotoryzacja.pl
    TOTAL BEGINNER

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •