30 lipca na konferencji Nikona zostanie zaprezentowany Nikon D300s i D3000. Informacja pewna na 99,99%![]()
Szukaj
30 lipca na konferencji Nikona zostanie zaprezentowany Nikon D300s i D3000. Informacja pewna na 99,99%![]()
Pięknie! Aż prącie mięknie...
Idę 'uderzyć w szkło' z poczciwym staruszkiem 300(bez 's')
instagram.com/darkroomnightlife
ciekawy jestem, czy ten okular rzeczywiście coś da??
D7100,D200,D90, SB-800, YN460II, YN560II, S:HSM70-200/2,8,T:17-50/2,8, N:38/1,8 Industar 50/2, Industar 55/2,8 , YN622
Nikon http://greg77.com/
mysle, że sa to takie ruchy, aby opróźnić półki z zalegającego towaru, gdy nie skutkuje żadna reklama z TV![]()
D7100,D200,D90, SB-800, YN460II, YN560II, S:HSM70-200/2,8,T:17-50/2,8, N:38/1,8 Industar 50/2, Industar 55/2,8 , YN622
to wrzuce cos takiego... czy fake ocenicie sami
źródłohttp://www.pinoyphotography.org/foru...?topic=52710.0
Tja - myślicie, że faktycznie nic w wyglądzie się nie zmieni za wyjątkiem "dziurek" na mikrofon? A tak krytykowane uruchamianie LV? Przydałby się też przycisk INFO, tak jak w D700 i D90... Jakoś nie widziałem zdjęcia od strony LCD, no może jedno, gdzie nic nie było zmienione...
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-07-2009 o 21:38
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami