Close

Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 152324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 263

Wątek: D300s

  1. #241

    Domyślnie

    30 lipca na konferencji Nikona zostanie zaprezentowany Nikon D300s i D3000. Informacja pewna na 99,99%

  2. #242
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    Pięknie! Aż prącie mięknie...
    Idę 'uderzyć w szkło' z poczciwym staruszkiem 300(bez 's')
    instagram.com/darkroomnightlife

  3. #243
    Oszczędny w słowach Awatar fulpo
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    małopolska
    Posty
    223

    Domyślnie

    ciekawy jestem, czy ten okular rzeczywiście coś da??
    D7100,D200,D90, SB-800, YN460II, YN560II, S:HSM70-200/2,8,T:17-50/2,8, N:38/1,8 Industar 50/2, Industar 55/2,8 , YN622

  4. #244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    30 lipca na konferencji Nikona zostanie zaprezentowany Nikon D300s i D3000. Informacja pewna na 99,99%
    Jasne...Ty im wierzysz ?
    W Nikonie nic nie jest pewne.

  5. #245

    Domyślnie

    A nie widziałeś tego emotka?

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriso Zobacz posta
    mam oficjalne potwierdzenie od dyrektora jednego ze sklepów Media - Saturn w Warszawie, Nikon nie jest zamawiany przez te sklepy do odwołania, ale nie wiadomo czy Nikon nie godził się na warunki czy sieci sklepów Media Saturn. Także to co zostało na półkach warto kupować bo niedługo się skończy towar w tej sieci.
    armaty daly w lape!

    Mysle ze to chwilowe....recesja....musieli z fabryk zwolnic z milion dzieci i nie ma kto srubeczek wkrecac:P

    Swoja droga pamietam ze D300 sie pokazal to D200 jeszcze byl w sklepach.....myslicie ze takie cwaniaki??

  7. #247
    Oszczędny w słowach Awatar fulpo
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    małopolska
    Posty
    223

    Domyślnie

    mysle, że sa to takie ruchy, aby opróźnić półki z zalegającego towaru, gdy nie skutkuje żadna reklama z TV
    D7100,D200,D90, SB-800, YN460II, YN560II, S:HSM70-200/2,8,T:17-50/2,8, N:38/1,8 Industar 50/2, Industar 55/2,8 , YN622

  8. #248

  9. #249

    Domyślnie

    Tja - myślicie, że faktycznie nic w wyglądzie się nie zmieni za wyjątkiem "dziurek" na mikrofon? A tak krytykowane uruchamianie LV? Przydałby się też przycisk INFO, tak jak w D700 i D90... Jakoś nie widziałem zdjęcia od strony LCD, no może jedno, gdzie nic nie było zmienione...

  10. #250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    .. A tak krytykowane uruchamianie LV? Przydałby się też przycisk INFO, tak jak w D700 i D90.....

    jakieś ulepszenia sobie trzeba zostawić na D400

    Jak dla mnie D300s będzie bardzo rozczarowujący. Zresztą po samym dodaniu literki s nie należy się spodziewać w body rewolucji.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-07-2009 o 21:38
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 152324252627 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •