No i co z tym Nikonem...
Szukaj
No i co z tym Nikonem...
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
pobieznie przelecialem watek.... i ta odp podoba mi sie najbardziej
No i co z tym Nikonem...
D700 +mb-d10 | D300 | D80 +mb-d80 | n24-70/2.8 | n85/1.8 | n70-300 VR | n18-135| sb900 +Pro flash bracket | 3x sb600 +dyf. lightsphere || Manfrotto190xprob & 804rc2||
Potwierdzam: FJ nie dostaje już D300. W moim mieście dzisiaj była dostawa towaru...
d3000/d4000 - wejdzie w najbliższym czasie (najprawdopodobniej będzie to D3000 - następca D40/D40x). Dziś czytałem że był drugi "wyciek zdjęć i informacji" z D300s więc, ten model jest niemal pewny. Na zdjęciu był mikrofon, więc filmy HD będą na 100%. Jak dla mnie (z tego co piszą na stronach / blogach) przesiadka d300 na d300s nie ma sensu, jedynie ma sens poczekanie na nowy model jeśli ktoś nie ma puszki wcale. D300s
Mnie jednak bardziej ciekawi D90s czy pewnie już go nazwą D8000 (ale to pewnie gdzieś za rok)...
D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
www.fotoryzacja.pl
TOTAL BEGINNER
i co ja zrobię jak moje D40 padnie? D3000 brzmi obciachowo, będę musiał na D3 zbierać.
Skontaktuj się z nami