Close

Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 263

Wątek: D300s

  1. #231

    Domyślnie

    No i co z tym Nikonem...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #232

    Domyślnie

    pobieznie przelecialem watek.... i ta odp podoba mi sie najbardziej
    No i co z tym Nikonem...
    D700 +mb-d10 | D300 | D80 +mb-d80 | n24-70/2.8 | n85/1.8 | n70-300 VR | n18-135| sb900 +Pro flash bracket | 3x sb600 +dyf. lightsphere || Manfrotto190xprob & 804rc2||

  3. #233
    Zbanowany
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    no i to jest najprawdopodobniejsze rozwiazanie bo cos mi sie nie chce wierzyc ze sklepy zrezygnowalyby z narzuty ktora zgarniaja ze sprzedazy produktow nikona..
    to idź do Media albo Saturna i spytaj się czy będzie nowa dostawa z nikona jakiegokolwiek ich produktu.


    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    bedzie wiec nastepca d300 i d60..
    Następca Nikona d60 jakbyś nie wiedział to już jest d5000.

  4. #234

    Domyślnie

    Potwierdzam: FJ nie dostaje już D300. W moim mieście dzisiaj była dostawa towaru...

  5. #235
    Zbanowany
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    cos nie wydaje mi sie zeby d5000 byl najnizszym modelem
    a mi się właśnie tak wydaje wystarczy popatrzeć wstecz Canon 1000d < Nikon d60 < Canon 450d ....
    jak widać Canon zaczyna przeplatankę.

  6. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriso Zobacz posta
    a mi się właśnie tak wydaje wystarczy popatrzeć wstecz Canon 1000d < Nikon d60 < Canon 450d ....
    no wlasnie podstawa slow z obu stron jest 'wydaje mi sie' i 'moim zdaniem'

    poczekajmy max miesiac i zobaczymy kto ma racje czy wejdze d3000/d4000 czy nie
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  7. #237

    Domyślnie

    d3000/d4000 - wejdzie w najbliższym czasie (najprawdopodobniej będzie to D3000 - następca D40/D40x). Dziś czytałem że był drugi "wyciek zdjęć i informacji" z D300s więc, ten model jest niemal pewny. Na zdjęciu był mikrofon, więc filmy HD będą na 100%. Jak dla mnie (z tego co piszą na stronach / blogach) przesiadka d300 na d300s nie ma sensu, jedynie ma sens poczekanie na nowy model jeśli ktoś nie ma puszki wcale. D300s

    Mnie jednak bardziej ciekawi D90s czy pewnie już go nazwą D8000 (ale to pewnie gdzieś za rok)...
    D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
    www.fotoryzacja.pl
    TOTAL BEGINNER

  8. #238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DarekD80 Zobacz posta
    Mnie jednak bardziej ciekawi D90s czy pewnie już go nazwą D8000 (ale to pewnie gdzieś za rok)...
    Body tej klasy odswiezane sa mniej wiecej co 2 lata... wiec moze byc nawet ciut dluzej niz rok

  9. #239

    Domyślnie

    i co ja zrobię jak moje D40 padnie? D3000 brzmi obciachowo, będę musiał na D3 zbierać.

  10. #240
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DarekD80 Zobacz posta
    Jak dla mnie (z tego co piszą na stronach / blogach) przesiadka d300 na d300s nie ma sensu, jedynie ma sens poczekanie na nowy model jeśli ktoś nie ma puszki wcale.

    Chyba większość z nas tak myśli. Trudno oczekiwać takiego skoku technologicznego, jaki był pomiędzu D100, a D200...i jaki był pomiędzy - przecież też świetnym - D200 i praktycznie kompletnym D300.
    instagram.com/darkroomnightlife

Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •