Szukaj
Wiecie co mam taką refleksję.
Ci co mówią, że D300s sprawi, że D300 przestanie robić zdjęcia ma rację tylko w połowie.
Po premierze D300s też przestanie robić zdjęcia...
"...Witam, kupiłem D300. Super aparat- myślałem. Ale zdjęcia są brzydkie, nieostre i rozmazane. Mówi się, że robi dobre zdjęcia pomieszczeniach (ciemno) a tu wszytkie mi tak powychodziły patrzcie, jestem załamany. Dałem tyle kasy a to robi gorsze zdjęcia jak Ķoj kompakt
No jak tak nie będzie, jak tak będzie?![]()
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
cos nie wydaje mi sie zeby d5000 byl najnizszym modelem
a co do:
"...Witam, kupiłem D300. Super aparat- myślałem. Ale zdjęcia są brzydkie, nieostre i rozmazane. Mówi się, że robi dobre zdjęcia pomieszczeniach (ciemno) a tu wszytkie mi tak powychodziły patrzcie, jestem załamany. Dałem tyle kasy a to robi gorsze zdjęcia jak Ķoj kompakt"
to skoro wydal tyle $$ to mogl dolozyc jeszcze 50 zl i kupic ksiazke o podstwach fotografii.. baa nawet nie musi ksiazki kupowac os razu.. wystarczy przyswoic instrukcje. sporo ciekawych rzeczy tam pisza![]()
Ostatnio edytowane przez szulif ; 21-07-2009 o 00:07
| korpus, optyka i pstryka |
Trahit sua quemque voluptas
Szulif ale przecież instrukcja to zuo![]()
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
ciezko rokowac co jest prawda a co nie.. ale pojawila sie seria plotek o nikonie/ach d3000 i d4000. zreszta tak na zdrowy rozsadek najtanszy korpus nikona nie moze kosztowac od 2500 zl (nikon d5000). ta cena nie uwzglednia duzej czesci rynku.. amatorow z niewielkim portfelem (kiedys d40, d40s, d60). osob ktore chca wydac 1400 - 1800 zl za korpus i wyglada na to ze taka propozycja od nikona sie pojawi
http://www.fotomaniak.pl/5682/nikon-...zamiast-d4000/
| korpus, optyka i pstryka |
Trahit sua quemque voluptas
Skontaktuj się z nami