Close

Strona 22 z 27 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 263

Wątek: D300s

  1. #211

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    wspanialy d300 przechodzi do historii.. no i przestanie robic zdjecia hehe
    Jakby miał to, co ujawniono na tym czeskim forum, to byłoby super

  2. #212

    Domyślnie

    Wiecie co mam taką refleksję.

    Ci co mówią, że D300s sprawi, że D300 przestanie robić zdjęcia ma rację tylko w połowie.

    Po premierze D300s też przestanie robić zdjęcia...

    "...Witam, kupiłem D300. Super aparat- myślałem. Ale zdjęcia są brzydkie, nieostre i rozmazane. Mówi się, że robi dobre zdjęcia pomieszczeniach (ciemno) a tu wszytkie mi tak powychodziły patrzcie, jestem załamany. Dałem tyle kasy a to robi gorsze zdjęcia jak Ķoj kompakt

    No jak tak nie będzie, jak tak będzie?

  3. #213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    bedzie wiec nastepca d300 i d60..
    Z tym, że następca D60 zdaje mi się, że już jest
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Z tym, że następca D60 zdaje mi się, że już jest
    cos nie wydaje mi sie zeby d5000 byl najnizszym modelem


    a co do:
    "...Witam, kupiłem D300. Super aparat- myślałem. Ale zdjęcia są brzydkie, nieostre i rozmazane. Mówi się, że robi dobre zdjęcia pomieszczeniach (ciemno) a tu wszytkie mi tak powychodziły patrzcie, jestem załamany. Dałem tyle kasy a to robi gorsze zdjęcia jak Ķoj kompakt"

    to skoro wydal tyle $$ to mogl dolozyc jeszcze 50 zl i kupic ksiazke o podstwach fotografii.. baa nawet nie musi ksiazki kupowac os razu.. wystarczy przyswoic instrukcje. sporo ciekawych rzeczy tam pisza
    Ostatnio edytowane przez szulif ; 21-07-2009 o 00:07
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  5. #215

    Domyślnie

    Szulif ale przecież instrukcja to zuo
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  6. #216
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    Jakby był w rozsądnej cenie, to czemu nie
    Do obecnej ceny D300 dorzuć tak około 2k

  7. #217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Do obecnej ceny D300 dorzuć tak około 2k
    No nie, to już przesada... Cena byłaby bliska D700, tak więc nie za bardzo opłacałoby się . Myślę, że gdzieś w granicach 6-6,5k byłoby ok.

  8. #218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    cos nie wydaje mi sie zeby d5000 byl najnizszym modelem
    Niżej to musiałby być w cenie Coolpixów. A chyba tej linii Nikon nie zabije. A to co oferuje D5000 to już taki standard w najtańszych lustrzankach. Wyjąć z niego więcej się nie da. Ale kto wie...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  9. #219
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    No nie, to już przesada... Cena byłaby bliska D700, tak więc nie za bardzo opłacałoby się . Myślę, że gdzieś w granicach 6-6,5k byłoby ok.
    D700 - około 8500
    D300 - około 5500
    D300s - około 7000

  10. #220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Niżej to musiałby być w cenie Coolpixów. A chyba tej linii Nikon nie zabije. A to co oferuje D5000 to już taki standard w najtańszych lustrzankach. Wyjąć z niego więcej się nie da. Ale kto wie...
    ciezko rokowac co jest prawda a co nie.. ale pojawila sie seria plotek o nikonie/ach d3000 i d4000. zreszta tak na zdrowy rozsadek najtanszy korpus nikona nie moze kosztowac od 2500 zl (nikon d5000). ta cena nie uwzglednia duzej czesci rynku.. amatorow z niewielkim portfelem (kiedys d40, d40s, d60). osob ktore chca wydac 1400 - 1800 zl za korpus i wyglada na to ze taka propozycja od nikona sie pojawi

    http://www.fotomaniak.pl/5682/nikon-...zamiast-d4000/
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

Strona 22 z 27 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •