Close

Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 263

Wątek: D300s

  1. #111
    Oszczędny w słowach Awatar Larson
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Poronin - ale to nie miasto
    Posty
    203

    Domyślnie

    prawe d300 lewe d90
    D777

  2. #112
    Oszczędny w słowach Awatar alan85
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    142

    Domyślnie

    O matko ! Jest różnica :/ Jaka to była czułość ?
    Aparat w plecaku
    Pozdrawiam Michał N.

  3. #113

    Domyślnie

    nokaut

  4. #114

    Domyślnie

    pytanie na ile to wplyw ACR i jak wygladaloby to w CNX
    podpis nieczytelny

  5. #115

    Domyślnie

    A ja mam D300s po prostu dokleiłem sobie s
    Na co sprzętu kupa, gdy fotograf d... to o mnie

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roli Zobacz posta
    A ja mam D300s po prostu dokleiłem sobie s
    poka

  7. #117

    Domyślnie

    ehhhhhhhhh, zamieniłbym się z kimś na d90, ale że jestem "utrzcify", to nie dam komuś gorszego sprzętu za lepszy
    Czy Ci co mówią, że nie opłaca się dopłacać do d300 mieli go w łapie, bawili się nim trochę?
    Jak chciałem kupić d300, moja luba powiedziała, że to duże, ciężkie i jej się nie podoba
    Dzisiaj mi mówi, że ona woli d300 (od d50), to ja jej na złość wypominam, że przecież jest duży i ciężki
    Aha, żeby nie było, żaden z niej fotohobbysta. IMO warto dołożyć te 2000.

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    pytanie na ile to wplyw ACR i jak wygladaloby to w CNX
    Celowo otwarłem te pliki w acr, żeby pominąć czary mary jakie robi NX z odszumianiem. Poza tym, jeden prostokącik pochodzi od konkurenta d300 i d90 co to podobno obrazuje znacznie lepiej niż nikony a jest tyle tańszy

    rozwiązanie:

    LG-Nikon-D90-iso800; PG-Nikon-D90-iso1600

    LD-Nikon-D300-iso800; PD-Canon-50D-iso800
    Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 05-06-2009 o 10:19
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  9. #119

    Domyślnie

    no cos ta wielkosc pliku z canona inna byla i sie zastanawialem co to, ale co tu duzo gadac: mocne
    podpis nieczytelny

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    no cos ta wielkosc pliku z canona inna byla i sie zastanawialem co to, ale co tu duzo gadac: mocne
    no mocne, mocne... a jeszcze mocniejsze jest takie samo porównanie canon 50D z nikonem D60 który to podobno "musiał zostać zastąpiony czymś z cmos-em, bo CCD szumi taaaak strasznie
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •